Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

Post Reply
louj
Posts: 1
Joined: Thu, 12. Apr 07, 21:57
x3tc

Post by louj » Mon, 23. Apr 07, 18:41

Dalsi hrac zo Slovenska sa hlasi do sluzby ;)

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Návrat ztraceného syna

Post by Marcus_de_Tycho » Thu, 24. May 07, 14:57

Zdravím Vás přátelé.
Jsem zpět po roční pauze způsobené problémy v rodině, s (bývalou) přítelkyní a změnou zaměstnání (respektive jen změna oddělení v rámci jedné firmy, ale mělo to následky značně drastické).

Původně jsem plánoval se k X3 vrátit až někdy o prázdninách, ale předvčerem jsem dostal od Koviho zajímavý soubor a také upozornění na OL. Díky, že jste mi nechali to fórum. Bylo to skutečně zajímavé. Takového fanatika se jen tak nevidí. Ještěže jsem tu tenkrát nebyl, protože ode mne by si to slíznul hodně tvrdě.

Nicméně jsem zpět a poprosím o stručný výcuc, co zajímavého se nám tu za rok urodilo (ať již z modů, událostí či lidí). Koukám, že můj oblíbený tester DJ Die je členem Xtended mod team - co to je?

Poznámka: já mám fajfky dvě, které se ale nějak nezobrazují současně (proč?), protože vlastním kromě X2 cz a X3 cz také německou X2 Collector's Edition, ze které ten kód pochází.
You Can't Stop the Signal

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 24. May 07, 15:44

vitam te zpet
OL je opravdu neco silene ale tady uz se nastesti neukaze ale mozna budes mit to stesti na forech Hypermaxu :wink:

no podivej se na veci ohledne patche 2.0 resp. Bala Gi misich je tam par zajimavych veci to je asi nejvetsi novinka

Xtended mod je asi nejkvalitnejsi a nejvetsi z modu ktere jsou k X3 k dispozici pridava nekolik novych sektoru a trid lodi vcetne M0(materske lode) a modely i textury jsou na profesionalni urovni takze od nich neco prevzal i Egosoft napr tridu lodi M7(v patchi 2.0 Egosoft pridal jednu vlastni M7) je tam i pribehova linie ale vic nesmim prozradit nez vyjde verze 0.7 ale to uz nebude dlouho trvat
vice informaci na foru:http://www.thexuniverse.com/index.php

a tu fajfku to zobrazuje jen jednu a to podle toho jakou mas nejnovejsu hru je tu nekolik uzivatelu kteri maji 4 a vice registrovanych kopii her a bylo by to neprehledne
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Thu, 24. May 07, 15:50

vitej zpet...

Xtended Mod je vyborny mod (jak sam nazev napovida), priadavajici spousty moznosti, cele nove tridy lodi, zbrani a pribehu... skoda jen ze dokud nevyjde verze 0.7, neni podpora pro X3 v2.0.2... a to je dalsi takova "novinka"

v2.0.2 (odkaz Ti jiste dal kovi :)) pridava mimo jine vlastni velitelstvi, kde je mozne pomoci RI zkanibalizovat lod a nasledne ji pak vyrabet. dalsim vyraznym pocinem tohoto update je unikatni a celkem ultimativni lod tridy M7 Hyperion a ctyri lode tridy M3+

jako nejrevolucnejsi script osobne povazuju Sector TakeOver, umoznujici obsazovat nepratelske sektory (kde nepritelem muze byt kdokoliv)

to je odeme vse...

FVZ
Posts: 260
Joined: Wed, 16. Aug 06, 22:49

Post by FVZ » Sun, 27. May 07, 19:08

Tak bratři a sestry, držte mi zejtra (28.5.) palce a chapadla, páč maturuju (čj, analytika, chemie, matika).

EDIT: 1,2,3,3,3, sem dospělej. :lol:

User avatar
George Wills
Posts: 546
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
xr

Post by George Wills » Mon, 11. Jun 07, 13:45

FVZ wrote:Tak bratři a sestry, držte mi zejtra (28.5.) palce a chapadla, páč maturuju (čj, analytika, chemie, matika).

EDIT: 1,2,3,3,3, sem dospělej. :lol:
Dobrá práce :thumb_up:
Na gymplu jsem měl podobný výkon 3, 3, 2, 1 (anglina, čeština, matika, výpočetka), ale pak jsem si u druhé maturity (na odborné nástavbě) zkazil průměr 1, 1 (programování, ekonomie) :roll:

asheronx
Posts: 10
Joined: Sat, 23. Dec 06, 14:22
x3

Heh

Post by asheronx » Tue, 19. Jun 07, 10:04

Sem nejak zaspal dobu :)) ale jo taky se hlasim k ceskym parmenum teto serie :)) X je proste X :lol:

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 19. Jun 07, 14:10

tak te tady vitam dodrzuj pravidla at nejsou zadne problemy :wink: :lol:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Buton.
Posts: 62
Joined: Sat, 7. Jul 07, 18:23
x3

Post by Buton. » Sat, 7. Jul 07, 18:49

Tak příští tyden mi příjde tato gamesa .Na jednu stranu jsem natěšenej protože sem v minulosti hrál Elite,ale trochu mám obavy stoho jak sem to tady pročítal že těm co nehráli předešlí díly tak proty to bude ze začátku těžký .
Tak snad se dotoho dostanu rychle :)

User avatar
Buton.
Posts: 62
Joined: Sat, 7. Jul 07, 18:23
x3

Post by Buton. » Sun, 8. Jul 07, 08:40

Ahoj,chci se zeptat zda nevíte jestli jsou nějaké stránky (české) o této hře
myslím o X3 REUNION. Díky
[ external image ]
------------------
Jestli je vesmír odpověď, co je potom otázka?
(Leon Lederman )

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Sun, 8. Jul 07, 12:02

Buton. wrote:Ahoj,chci se zeptat zda nevíte jestli jsou nějaké stránky (české) o této hře
myslím o X3 REUNION. Díky
tady http://x3reunion.tym.cz/, ale imho jsou tak trochu mrtvy. alespon ja tam nebyl ani nepamatuju.

User avatar
Buton.
Posts: 62
Joined: Sat, 7. Jul 07, 18:23
x3

Post by Buton. » Sun, 8. Jul 07, 12:26

Tak to máš pravdu že je to tam mrtví. Ještě sem objevil http://strejda.bazen-chemie.cz/index.php?sec=home
to víš scháním info než mi to příjde :-)
[ external image ]
------------------
Jestli je vesmír odpověď, co je potom otázka?
(Leon Lederman )

Thenkan
Posts: 1
Joined: Tue, 10. Jul 07, 11:36
xr

Post by Thenkan » Mon, 23. Jul 07, 22:34

tu sa hlási ďalší slovenský hráč X2 the threat

Alexander Janko
Posts: 9
Joined: Mon, 9. Jul 07, 23:21

Post by Alexander Janko » Tue, 24. Jul 07, 19:21

A tady mas dalsieho Cz-Sk hraca
X3 Reunion.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 24. Jul 07, 22:43

vitam vas oba
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Buton.
Posts: 62
Joined: Sat, 7. Jul 07, 18:23
x3

Post by Buton. » Wed, 25. Jul 07, 17:22

Tak chlapi at vás to taky tak chytne jako mně:-)
[ external image ]
------------------
Jestli je vesmír odpověď, co je potom otázka?
(Leon Lederman )

Spaceadmiral
Posts: 1
Joined: Tue, 18. Jul 06, 22:12

cafes ludkovia

Post by Spaceadmiral » Mon, 26. Nov 07, 21:37

tak mne tato hra ma prist bohvie kedy lebo sector ju akurat nema ked som ju uz objednal ale sa nanu tesim jak male decko :lol:

len aby ste vedeli ze sa nasiel dalsi sibnuti slovak na X3 :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 27. Nov 07, 08:15

tak te tu vitam ted je to tu trochu mrtve ale snad se to i pres snahu adminu zlepsi privitani od moda se asi jen tak nedockas protoze tu zbyl jeden a ten se tu moc nezjevujes :lol:

ale jestli te to chytne tak jak nas tak se na rok rozluc se spolecenskym zivotem :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Mon, 24. Mar 08, 22:51

Zdravíčko, zrovna jsem se (skoro) po letech vrátil do X3. :D

Jako starej mazák jsem začal hrát na X-TREME, ale ouha - já skoro všechno zapomněl! Teď lítám v těžce poškozený M4 po vesmíru s 5000 kredity v kapse a snažím se vzpomenout jak vydělávat prašule.

Ale už mě to zase chytlo. A když vidím ty fičury z patchů, které jsem promeškal, je mi jasný že příští měsíc moc slunce neuvidím. :)
I am invisible.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 24. Mar 08, 23:07

vitej zpet taky jsem si dival ze se uz i obcas zjevujes v EVE 8)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”