Dalsi cesky/slovensky hraci?

Moderator: DJ Die

1okaty
Posts: 4
Joined: Sat, 20. Mar 10, 10:25
x3

Post by 1okaty » Sat, 10. Apr 10, 12:54

AJ ja hravam x3 musel som vsak pockat kym kupim lepsi pocitac na ktorom to bude slapat. ak to tu este niekto hrava aj teraz ked uz je tato hra starsia, tak sa ozvite, rad vymenim skusenosti

Mahes_cz
Posts: 6
Joined: Fri, 7. May 10, 11:31

Post by Mahes_cz » Mon, 10. May 10, 10:37

Taky se hlasim do klubu :) Kdyby si chtel nekdo pokecat o X3: TC, byvam k zastizeni na ICQ 75140970.

jazzmax
Posts: 15
Joined: Thu, 25. Feb 10, 23:36
x3tc

Post by jazzmax » Wed, 19. May 10, 14:43

Zdarec,, som tu novy a hodne neskuseny :) .. do X3 som kvoly komplexnosti este nestrcil cumaaak, ale pracujem na tom,,

Jirry
Posts: 1
Joined: Tue, 9. Oct 07, 16:26
x3tc

Post by Jirry » Fri, 4. Jun 10, 21:26

Caffte.. uz som trosku mastil X3 Reunion, tak dufam, ze X3 TC bude o dost lepsie.... tak hura vesmiru dokoran (fuuuuu) :)

infik
Posts: 31
Joined: Fri, 16. Mar 07, 11:13
x3tc

Post by infik » Wed, 9. Jun 10, 08:46

Tak sa sem teda aj ja pripisem.

K X3 som pricuchol asi davnejsie u znameho , jeho syn to tam paril a ja ako vyznavac scifi a aj fantasy veci k tomu lodi ma to ocarilo, podla registracie si vsimnete ze je to uz nejaky ten patek.
Nastudoval som si veci precital trocha forum ale k hre sa nedostal to vite rodina a tak :)
Az ted sa nasiel cas a aj predajca kde to mali a konecne mozem pricuchnut k tejto uzastnej ale aj narocnej hre.

Takze vas troska povycerpavam otazkami ked si v niecom nebudem vediet rady. Predsa len veterani ktori tu bruzdaju vesmir uz od prveho dielu maju skusenosti az az a nas zelenacou treba krmit rozumnymi davkami rad :)

Tak kludnej pavbe vo vesmiru zdar.
a nech zakaznici neprudia chcem sa hrat v praci

Gonzo Sumo
Posts: 1
Joined: Sat, 11. Sep 10, 15:58
x3tc

Post by Gonzo Sumo » Mon, 13. Sep 10, 13:21

Ahoj Kluci, hral jsem uz asi vsechny X-ka, ale mam ted oficialne nove koupeny X3TC takze budu spise na tomto foru. V kazdem pripade drzim palce.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Thu, 23. Jun 11, 23:11

Chocho wrote:Tak je nas z 15 milionu 5 ... ale kdyz jeste par let pockas, tak se ten pomer urcite vylepsi.
tak sem par let pockal.... vylepsil se ten pomer? :)

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Fri, 24. Jun 11, 18:23

Abras wrote:
Chocho wrote:Tak je nas z 15 milionu 5 ... ale kdyz jeste par let pockas, tak se ten pomer urcite vylepsi.
tak sem par let pockal.... vylepsil se ten pomer? :)
tak prý už je nás 7 : 15 000 000 :D

wladdim
Posts: 1
Joined: Sat, 25. Jun 11, 13:02
x3tc

Post by wladdim » Sat, 25. Jun 11, 13:05

Dalsi hrdy majitel X3:TC! originalku mam dlhsiu dobu ,no cas som si nasiel az teraz.

pupoDD
Posts: 2
Joined: Thu, 30. Jun 11, 14:22
x3tc

Post by pupoDD » Thu, 30. Jun 11, 15:22

Ahojte som dalsi v poradi ktory si kupil origos hru, tak nejak sa do toho dostavam ale je to fakt super hra. Dobre ze je hra na trhu uz viac ako tri roky a az tento rok som sa zacal zaujimat o vesmirne simulatory a viacery mi odporucili prave X3 tak som si ju kupil a vobec niesom sklamany prave naopak :D

Ludvigcz
Posts: 1
Joined: Tue, 12. Jul 11, 13:23
x3tc

Post by Ludvigcz » Tue, 12. Jul 11, 21:18

Také jsem nový... A hned se vytasím s dvěma otázkama... Jakej Mod je podle vas nej? a jak je to s tím online multiplayer hraním... hodně sem o to našel na germánském fóru ale s mou němčinou to není moc dobrý... defacto znám jen fráze tipu ruce vzhůru atd... no a na english sem toho moc nenašel takže jestli by jste o tom tady někdo mogl něco napsat byl bych vděčný...

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Wed, 13. Jul 11, 10:28

Co se týče modu, tak ti každý odpoví asi jinak. Podle mě je nejlepší hrát bez modů, ale záleží na vkusu. A co se týče multiplayeru, tak ten zatim není a nejspíš ani v Rebirthu nebude. Ale Egosoft tvrdil, že prej někde bude, tak uvidíme, jestli bude a co vznikne.

Hadiak
Posts: 1
Joined: Fri, 15. Jul 11, 15:38
x3tc

Post by Hadiak » Fri, 15. Jul 11, 15:42

tak uz nas je minimalne 8 :)

dlho bola na steame vo wishliste a teraz - ked bola akcia tak som neodolal.

skoda, ze som stratil svoj stary savegame, ale neva, buster je stale paradna lodicka :D

EDIT: podarilo sa mi najst stare saves; je to hned rozdiel ked ma clovek nie 6k ale 48m :) (ale pojdem odzaciatku... tam je to zaujimavejsie.)

baltaxxl
Posts: 7
Joined: Tue, 26. Jul 11, 20:34
x3

Post by baltaxxl » Mon, 8. Aug 11, 20:09

ahojte, náhodne som kúpil x3-reunion, vôbec som netušil, o čo ide, za 3 éčka anglický originál, no nekúpte to. Rok mi to ležalo na polici, až teraz som nejako našiel čas preskúmať, čo to je. Musím povedať, že vcelku podarený simulátor, akurát v tom príbehu som zamrzol na pretekoch, takže len tak skúmam okolité sektory, kým bude znovu inšpirácia. :)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Mon, 8. Aug 11, 21:33

zavody jsou jednoduche, musis take pouzivat otaceni a krokovani s lodi. moc ti to pomuze
a taky nelitat od branky k brance
minimalne planej prulety s planem na nalet do te dalsi
3,4 pokusy a budes si i pamatovat zhruba, kde lezi dalsi brana-to je nejvetsi problem, najit rychle dalsi misto k pruletu a neztracet cas hledanim

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 5. Sep 11, 15:22

A taky hodně pomůže doletět téměř ke startovní pozici, pak se otočit, odletět tak 10 12 kiláků, otočit se zase zpátky, rozletět se na start a nebrzdit. Proletíš skrz a uděláš si tak celkem slušnej náskok.

baltaxxl
Posts: 7
Joined: Tue, 26. Jul 11, 20:34
x3

Post by baltaxxl » Wed, 21. Sep 11, 21:01

vďaka za rady, ale ešte som sa ku pretekom nejako nedostal, jediné, čo som si všimol, že súperi mali max. rýchlosť asi 550 a moja krabička asi 450 a ľahko ma hneď po štarte obehli. Teraz mám už takmer celú mapu odkrytú, tie špeciálne sektory nerátam. Trochu ma zarazilo, že som v misii o záchranu sektora poľahky zlikvidoval na Busteri celú flotilu xenonov a v druhej misii už na nove aj K. Síce som mal samé "rotačníky" :) , ale chovanie nepriateľov bolo tupé, svorne sa venovali lokálnej obchodnej stanici a mne venovali pozornosť až vtedy, keď sa im prášilo z trupu, čo bolo pravda neskoro. A vrchol bezmocnosti bol súboj s K, ktorý sa zaplietol s blízkym asteroidom a v podstate ani nekládol veľký odpor, stačilo nalietavať, aj tak sa snažil prednostne útočiť na obchodnú stanicu. Viac ako 6 M odmeny potešilo. :)

Julian.Gardna
Posts: 11
Joined: Mon, 16. May 11, 17:51

Post by Julian.Gardna » Thu, 29. Dec 11, 22:03

Já jsem taky český hráč. Mám X2: The Threat a přemýšlím o pořízení X3: Reunion.
I am founding people who play X-serie from Benešov.

MartinKopilec
Posts: 3
Joined: Sun, 28. Feb 10, 13:41
x3tc

Post by MartinKopilec » Sun, 1. Jan 12, 20:52

Tak ja som do serie X fanatik uz asi 4 roky...vsetko zo zacalo X2: The Threat potom samozrejme X3: Reunion a nakoniec som si ako spravny fanusik konecne kupil X3: Terran Conflict a ten hram uz cca 2 roky s mensimi prestavkami...
Na fore som uz registrovany dlhsie ale doteraz som nemal nejako cas sa tu ozvat tak mi to prepacte :D

tentagon
Posts: 5
Joined: Tue, 5. Jan 10, 10:42
x3tc

Post by tentagon » Fri, 27. Jan 12, 17:21

Ahoj, tak ja jsem dalsi Cech s diagnozou "X", k vanocum jsem si udelal radost a koupil si na Steamu balicek vsech x her, momentalne zkousim X3R. TC mam taky, zvazuji, jestli ho nezacit, zatim jsem ho jen zkousel. Nicmene konecne jsem si do X3R dokoncil par jednoduchych skriptu na zjednoduseni obchodovani - zadny cheaty, jen se mi nechtelo proklikavat rucne sektory se satelity a zjistovat, jestli bych tam neprodal lepe, takze report o cenach se mi posle do logu. Beru to tak, ze rucne bych to oklikal a zjistil taky, ale zabere to hodne casu a koneckoncu, je to sci-fi, tak proc to delat rucne. Jaky mate nazor - cheat/necheat?

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”