X3:TC - Plot 2.0/Aldrin Expansion

Moderator: DJ Die

Post Reply
Darak-Na
Posts: 11
Joined: Fri, 22. Aug 08, 12:16
x3

X3:TC - Plot 2.0/Aldrin Expansion

Post by Darak-Na » Wed, 22. Aug 12, 16:51

Začal jsem 2. terranský plot. Promluvím s tím mužem, dostanu těžební loď a mám jako cíl letu "Sektor nezaměřeného hypermotoru" Unfocussed Jumpdrive Sector. Ten ale sektor nikde nevidím a ani žádný není zvýrazněn pro navádění. Na žádné lodi nemám odpovídající systém. Nedostal jsem ho a koupit samozřejmě nejde. ... Prostě nechápu, co je špatně. Hraji v CZ, ale i když jsem misi přijal v EN, není žádný rozdíl.

PS: Kdysi jsem tu někde našel odpovídající téma, ale když to potřebuji, tak to nemůžu najít. Je to tu strašně nepřehledný.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 22. Aug 12, 18:43

jestly si dobre vzpominam, tak das jakoby skokovy pohon, ukaze ti to mapu a potom mackej sipku v pravo, az se dostanes na kraj mapy, tak by ti to melo dalsim krokem ukazat dalsi sektor, ktery neni normalne videt.
ale upozornuji, ze je to bez zaruky, je to uz dlooouho a nemam sajna, jestly je to ono.

Darak-Na
Posts: 11
Joined: Fri, 22. Aug 08, 12:16
x3

Post by Darak-Na » Wed, 22. Aug 12, 18:52

To jsem dělal a stejně mi to skončí max. v těch khakských sektorech. Zkoušel jsem všechny směry. :-( Přitom jsem se tak těšil na další plot.

dlib
Posts: 24
Joined: Mon, 8. Oct 07, 20:00
x3tc

Post by dlib » Wed, 22. Aug 12, 18:58

"nezaměřený skok" si musíš napřed nastavit klavesovou zkratku

Darak-Na
Posts: 11
Joined: Fri, 22. Aug 08, 12:16
x3

Post by Darak-Na » Wed, 22. Aug 12, 19:18

dlib wrote:"nezaměřený skok" si musíš napřed nastavit klavesovou zkratku
Super, to je ono.
Jak prosté, ale do nastavení už tak často nelezu a pokud bych to našel, bylo by to spíše náhodou. Díky

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Thu, 23. Aug 12, 11:49

Ináč, naboku (na liště) s vesmírem je volba "Nezaměřený hyperprostorový skok" tuším hned pod klasickým skokem (ikdyž je fakt kdo tu lištu používá :D)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”