X3TC - Příběh

Moderator: DJ Die

Post Reply
Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

X3TC - Příběh

Post by Solier.Trix » Sat, 24. Mar 12, 21:06

Koupil jsem si X3TC, a všechno bez problému běží. Ale teď jsem na jiném PC, takže hrát nemohu tak se chci alespoň zeptat. Hraje se i v tomto X za Juliana Gardnu (Brennana) ??

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sun, 25. Mar 12, 13:21

Ne

příběh je asi tak jako když si zvolíš v X3R jiný začátek (ne vlastní hra)

X3TC je především o Terranech, čili "hlavní linie" je Terranský obránce.
Podle popisu pilota to Julian není.

Taky by mě zajímalo co se sním vlastně stalo, v X3R zustává ve společenství, zatím co jeho otec zustává na Zemi.

Docela mi chybí to peskování od Sayi, v X3R zas to "brácho" do Breta :)
Třeba by se v X4R mohl halvní hrdina (taky není Julian pokud vím, měl by to být nějaký maník s nějakou maničkou, někde jsem to četl nevím jestli to je pravda) mno mohli by se "vrátit v čase" aby změnili pár věcí (že by třeba bret neumřel a dál by pašoval co potřeboval) potají by pomáhali Julianovi v hlavní linii... no bylo by to zajímavý :) v Albion prelude (setkáš se sním ve sjenojmenné "hře") by se dalo dělat kua věcí :)

Zpět k tématu, bohužel ne :(

EDIT:
Spoiler
Show
vlastně dokonce se sním "sektáš" v bala-gi ho misi (nebo terranské misi), když pomužeš balagimu a Julianovi (někde v neznámých terranských sektorech) ale nikterak snim nekomunikuješ. první zmíňkou o Julianovi je přes "Exterminatora" kdy Ti řekne že se sním zná (mise s piráty v X3R) následně až v HUB u prozkoumávání Titánu uprostřed stanice.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Sun, 25. Mar 12, 17:24

Tak dík. Nevím jak to je v X3AP, ale v traileru byla Saya, takže jsem tam čekal i Juliana. Abych se přiznal tak za Bretta jsem i slzu uronil.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 26. Mar 12, 13:12

X3AP

Argon Peackeeper
Terran Commander
Argon Ptriot
Humbe Merchanl
Bankrupt Assasin
Unholy Traitor
Teladi Trafficker
Savage Split
Anonymous Argon
Pious paranid
Nostalgic Argon
Suicidol Squid
a vlastní hra

také bez Juliana
(pokud jsou stary napsaný blbě myslím angličtinu, mno což :) poslocuhám hudbu, encoduju videa a čistím registry, přepínat do hry je o nerva :()

Trailer a Saya
je to divný, no asi se přebarvila, ale taky jsem to moc nepochopil, pokud v traileru vyhodila pozemskýho thora do někam, kam se pak poděla.
V terranských sektorech zustat nemohla a jak v X3TC na velitelství TerraCorpu taky nebyla na vojenské základně v Hranici království taky ne (tam se v X3TC tuším vezl balagi a Julian, takže by tam být mohla)

No dohady no ;)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Mon, 26. Mar 12, 17:30

Hmmm, škoda no, nechat otevřenej konec (doufám jen prozatím). A mohl bys mi vysvětlit prosím jak v X3TC fungují mariňáci a vyloďovací tentononc? Píšou tam že se s tím dá obsadit loď, ale nevím jak a s čím,...

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 27. Mar 12, 11:40

jednoduše ;)

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=170907

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=126965

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=237470

ještě tu na CZ byl jeden topic.

ze zkušenosti (a pokusů bylo spousta)
Kromě TrueLightSeeker (Gonner plot) se mi nepodařilo marínou zajmout žádnou loď
pokouším se o Hyperiona a bohužel díky chybě v modu budu muset zkusit i Kentaura a Draka (oba sentinel)

Přilítnu Verdandim (4x 25MW hlavni 8x EMP přední 2x EMP zadní 2x EMP, 280m/s) začnu do něčeho prudit, než to zčervená.
trochu poodlítnu a vydám rozkaz k vylodění leguan (2x 25MW hlavní 4x Impuls, zadní 1x impuls, rychlost 180m/s 10 mariňáků 4 a 5 hvězdičkový)
S Verdandim shazuji štíty cíle do 10% (ikdyž viděl jsem video na YB kde štíty shazoval jsen pod 25%)
Klasické přiblížení výsadkové lodě, vysdí mariňáky (naloďuje se tuším jen 5 chlapáků)
pak jednotlivé čištění palub 1, 2, 3, následuje pár povedených hlášek
(mezitím porad pálím do lodě kvuli štítu a leguana pošlu domů - M1 Anaconda)

zatím jsem se nejdál dostal k nějaký hlášce že začínají hackovat.... nuspěšně.. marina opustí loď a já loaduju.
Po pár pokusech na to dlabu.

Na Yb bylo video s kentaur ochránce v neznámém sektoru (za celou dobu jsme neviděl že by někdy v neznám sektoru byli, vždy lítají s Cerberusem z rudného pásu do Brenanova triumfu a zpátky, nikdy sami a nikdy jinam.)
Kde shodil štíty, posla výsadek, bla, bla, bla po třech hláškách loď zabavena, jen u toho umřel protože kentaur stihl vyslat raketu.

na radu jak něco zajmout (pokud to není M3, M4 M5, TS) nemám co bohužel říct. je to o štěstí (asi)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Thu, 29. Mar 12, 07:19

A mluvíš o tom že Leguán měl ten vyloďovací člun na palubě nebo jen tak přiletěl a vyhodil je?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Fri, 30. Mar 12, 18:56

Žádná TP ani leguán nemuže mít Výsadkový člun (to je priorita M1, M2, M7 a nechci blábolit ale tuším, že jsem to někde viděl i na M6 myslím že TrueLight Seeker)
TP musí přiletět, já preferuju rychlost někdo obranu, ikdyž když chceš zabrat M6/M7 je obrana kničemu vzhledem k síle laseru. (muj názor a zkušenost s pokusy o výsadek)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Fri, 30. Mar 12, 21:04

OK, už mi vysvětlovali Terrani část, tzn. Já musím schazovat štíty pod 10 procent pak dát povel. Marináci vystoupí z TP a zaútočí na loď. Prořežou se dovnitř, obsadí loď a pak se stáhnou. A jak je to s vyloďovacím člunem? Ten prostě vystřelim a on se přilepí k lodi?

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Sat, 31. Mar 12, 20:36

A tím že dostanu přístup na Zem hra za Terrany končí?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 2. Apr 12, 14:07

Tím člunem nevím jak to je, asi stačí mít dostatek mariňáků a vypálit a udržovat štíty.
Jak jsem říkal, krom Truelight Seeker jsem nic jinýho nezabral (krom stíhaček, co jsou normálně) Takže vážně neporadím.

Za terrany
Spoiler
Show
linie plotu - hlavní linie pokud jsi terran tím "končí" dostneš se k Torusu, poklábosíš, dostaneš Calymore (M8) a finito dělej si co chceš.

stačí pak chvíli lítat po Terranských sektorech (myslím) a dostaneš nový plot)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Mon, 2. Apr 12, 20:50

Tzn., že tam prostě mám lítat a spustí se nový příběh? (něco jako to doteď???)

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 3. Apr 12, 16:00

Pokud jsi se dostal k Zemi, pak ano, netuším jak dlouho, já seta nepoužívám a lítám sektor po sektoru (v nouzi skáču) prostě si užívám atmosféry a nikam se neženu. Ikdyž lítání 78ms je děsný, tak je to i zajímavý (baví mě lítat blízko M7 M1 M2 a sledovat jak se celý jejich formace bortí kvuli vyhnutí) :D
Super to je v Omicron Lyrae, když prolítá Kolos s doprovodem ze sektoru Argonů :D
1x Kolos 2x Cerberus v závěsu Titán a kupa gladiatoru.

no přiznám se, že se nejednou stalo že najednou čučím a všechno po mě pálí, protože nějaká tykev do mě vrazila.

BTW. by mě zajíalo jestli budou takhle inteligentní i v X4R....

Ale stačí jen lítat, nebo si stoupni do pásu asteroidu (myslím že se to tak jmenuje) a zapni seta, on se někdo ozve. Nebo zalítni k boronum apod... ve FAQ je dost návodů na ploty :)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 3. Apr 12, 16:31

Hmmm. Tak díky. A pokud se nepletu tak se něco jako že nabourání bez hráčova přičinění, omylem strefený spojenec při bitvě bude počítat pouze jako nehoda a neovlivní to nijak reputaci.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”