Organic mod

Moderator: DJ Die

Post Reply
User avatar
Helios01
Posts: 203
Joined: Thu, 17. Mar 11, 12:55
xr

Organic mod

Post by Helios01 » Wed, 7. Mar 12, 21:02

Zdravím, znáte Organic mod? Kámoš mi o něm povídal že ho má na CD spolu s X2jkou (z časopisu, asi Score nebo Level...). No a ať jsem hledal jak jsem hledal, nikde jsem ho prostě nenašel.
Nikde až na jedno místo- německé fórum, tady na Egosoftu. Konkrétně zde:
http://forum.egosoft.com/viewforum.php?f=26

Německy sice neumím, ale pochopil jsem který odkaz směřuje na stažení verze se všemi add-ony (shield, teladi, transparent). Zkoušel jsem i ten bez teladi páč jsem z toho pochopil, že i argonské a ostatní lodě budou takové nažloutlé s pruhy a to se mi nelíbilo.
Kdyby to ale fungovalo, tak tu nepíšu... Stáhne se mi zip, rozbalím, v něm 2 soubory (každý jiného formátu) s názvem 05. Pokud vím tak to jsou nějaké herní adresáře ze složky X2CZ a modifikace se instalují tím, že se to hodí rozbalené do složky mods. Tak jsem tam oba ty soubory hodil a v launcheru vybral 05 v možnosti vybrat modifikaci.
Když jdu do hry, vpoho si nahraju svůj save, hra běží. Vše ale vypadá při starém... Jediná změna, které jsem si všimnul, jsou efekty poškození štítů. Prostě nic jiného, ani průhledné kokpity (transparent), ani žluté pruhy na lodi (teladi addon). Zkoušel jsem ty soubory i přepsat (né je dávat do složky mods) ale to jenom vyrušilo všechny testy a savy nenaběhly.

Ví tedy někdo jak to rozběhnout? Moc díky, Hyperion
"If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars" - Carl Sagan

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 7. Mar 12, 21:14

Organic mod a ještě jeden z CD Score blbnou, někdy fungovali někdy ne. pruhledné kokpity co jsem si všiml byli jen u M6 a to taky ne vždy. Na CD Score je i třetí mod TopGun spíš si sežeň ten, je to asi nejlepší mod co na X2 je a funguje na 100% ;)

User avatar
Helios01
Posts: 203
Joined: Thu, 17. Mar 11, 12:55
xr

Post by Helios01 » Wed, 7. Mar 12, 21:31

Ano mám ho, ale nepoužívám, protože bych musel začínat novou hru... Nynější save hraju asi rok (né moc frekventovaně, někdy každý den 2 týdny, někdy 2 týdny ne). Mám tam přes 4 mega, právě jsem dovybavil zbraněma M6 Orla, vydělává mi 6 stanic, z M3 mám ještě full Perseus a skoro full Nova. Podle mě je to dost rozehrané, protože to hraju celkem dlouho a hodně jsem u toho dřel a ještě dřu i teď. Hraju někdy i X3 ale spíše chci teď ''dohrát'' X2 (doprozkoumat vesmír, vyhladit khaaky a xenony, mít flotilu/flotily M2 a M1...). Top Gun jsem hodně chtěl zkusit, akorát bych se nějak musel poprat s těmi texty. Pokud ale znáš nějaký způsob jak to aplikovat na rozehranou hru tak mi ho můžeš napsat ale slyšel jsem že to v žádném případě nejde takže jsem se s TG rozloučil...
"If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars" - Carl Sagan

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 7. Mar 12, 21:53

nevím, 4mega Orel, M3 na asi rok je při hraní denně 2 týdny a pak pauza atd dle mě málo. Takže když začneš s TopGunem nic neztratíš, ba naopak se Ti rozšíří možnosti výdělku kvuli zbraním.

Mohu "poradit" jak přijít k penězům v X2
Spoiler
Show

po misi s poslem (samozřejmě posla obrat o co jde) pak posla prodat, prodat i štíty.
Zaletět do Hranice království a koupit si Mako - (vybavit co to jen pujde, optimalizaci všeho na maximum)
Zaltět do pirátských sektorů (tuším Farhamova legenda apodobně)
a napadat Gonery. Jejich lodě posléze obrat o vybavení (občas nechají štíty) a prodávat v Argone prime.
Při troše "štěstí" máš 4mega za hodinku dvě zpátky.

Sic tím riskuješ pokles "věhlasu" u Gonerů, ale tím jak TI u Argonu poroste poroste i u nich
nebo "podvod"
Spoiler
Show
Toto je "podovod"
Pře Plugin manager si doinstaluj loď
Vím, že ze serie StarGate fungují, já to tak praktikoval s Daedalusem.
> Před isntalací lodě uprav parametry lodě (cenu a věhlas) na finance a věhlas co máš.
> V loděnic loď kup. A save
> Poté přes Pulgin manager opět loď nainstaluj (předtím ale zvyš cecnu lodě)
> Naloaduj hru a loď prodej (cena záleží natom jak si ji nastavíš)
nebo "podvod"
Spoiler
Show
Také existuje nějaký save s 2kkk, ale to chce kouknout po netu no

User avatar
Helios01
Posts: 203
Joined: Thu, 17. Mar 11, 12:55
xr

Post by Helios01 » Wed, 7. Mar 12, 22:30

Podvody nepotřebuji, to už si rovnou můžu zapnout Cheat Engine a přepsat si kredity na jakoukoliv hodnotu budu chtít :D. S těmi penězi to nechápu že mi to trvalo tak dlouho, nevím jestli to je rok a jestli si to nepletu s tím jak jsem to hrál dříve. Ale jak jsem psal, nebylo to frekventovaně, mám hodně jiných rozehraných her. Zkrátka jsem hodně rád za každý milion který vydělám denně pokud mám hodně času a daří se. A to mám už těch 6 stanic. Plánuji ještě si postavit továrnu na kvantové trubice asi v Herronově mlhovině nebo SZ mračné základně kde je to podle mých výpočtů nejvýhodnější. Ale stejně, X2 chcu dohrát jen jako basic nebo s tím organicem by to bylo ještě lepší, abych to měl za sebou a můžu na X3jky.
"If we do not destroy ourselves, we will one day venture to the stars" - Carl Sagan

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 7. Mar 12, 23:17

Tak ta první varianta podvod není, je to jako když prodáváš zajmuté pirátské lodě, jen stím rozdílem, že po Tobě nestřílí ;)
Pamatuju sebe, když mě to vážně nebralo lítat se surovinama a měl jsemna mako (levnější M4 než bourač) pirátů bylo buď hodně nebo byli silní, a jednou se do bitky připletli goneři (omylem) a opustil loď no neber to :) tak jsem to praktikoval do tuším nákupu M3, následovala licence, ukoly atd. atd.
po dohrání mě napadlo to s těmi upravami cenou lodí a vyšlo to.

Já jsem ale člověk, co dohraje hru jednou a dál ho to neláká, do her se "vžívám" abych si je vychutnal víc, tím pádem si hry pamatuji (děj případně i nejlehčí a nejlepší cestu k dohrání) několik let, takže co dohraná hra = to několika letá pauza od hry

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 8. Mar 12, 08:52

nejlepsi vydelky na zacatku hry v X2 byly boje s piraty v Ore belt,
nejdrive jsem si ale zaletel k teladum pro Buzzarda M4 a pak jsem se rubal s piratskymi Orinoky,prodej za zajmute lode vysoky, nebezpeci male / nemely zadni vez/.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Thu, 8. Mar 12, 15:47

Jako kvuli těm možnostem co nabízí Topgun mod se to určitě vyplatí.

Save si mužeš zazálohovat přeci, takže není problém a jestli nepoužíváš jiné mody tak není pak problém s kompaktibilitou save.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”