Normandy do X3R/X2TT

Moderator: DJ Die

Post Reply
Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Normandy do X3R/X2TT

Post by Solier.Trix » Tue, 28. Feb 12, 21:39

Našel jsem loď ze známé hry Mass Effect, ale bohužel asi do X3TC mohl by mi někdo poradit jak ji můžu (jde-li to) do X3R?? Odkaz přikládám níže.

http://205.196.122.24/kh8n9b75pbig/0y5u ... .3.zip[url][/url]

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 28. Feb 12, 21:54

nainstaluj si X-Tra Ship pack funguje v X3TC a X3R tam je normandy jako MK1 Longsword (M2) a MK2 Longsword (M7)

pokud ale bude mít stejné (podobné) parametry jako v X3TC (mluvím o M6) pak na to zapoměň je to "šrot"
z nostlagie k MS1 a MS2 mam v X3TC oba typy ;)

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 28. Feb 12, 21:57

A mohl bys mi poslat odkaz? Něco jsem našel, ale odkazovalo to na Megaupload :D

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 28. Feb 12, 22:01

Vzhledem k tomu, že to vyhledá i google

http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=269847

horší je to s tím DEMENTNÍM vyhledáváním tu na foru
Spoiler
Show
hledám
Bala Giho misi na HQ v X3R
výsledek?
154 nalezených záznamů a hned první má v hlavičče Albion prelude.
Dementní vyhledávání !!!

Hra je nabízena i v CZ mam sto chutí podat žalobu pro diskriminaci jazyka....

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 28. Feb 12, 22:03

A Bala Gi mission je to jak získáš HQ? Jestli to nemáš a víš kde to je tak ti to mohu poslat.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 28. Feb 12, 22:09

Co poslat?
Ve Výnosný směně pomužu tomu Teladijci ochránit loď pošle mě dolu an jih do tech dvou neznámých sektorů.
lítám tam jak magor už od TV zpráv a kde nic tu nic.
Má tam být nějaký paranidský típek a krom pár pirátů tam lítá jen boronský kurýr.
Buď bug nebo prostě zpráskaný překlad... já se stím ale nervovat nebudu.
jestli takhel bude domrvenej pak i Rebith tak si namastím kapsy...

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 28. Feb 12, 22:24

A proletěl jsi celý druhý neznámý sektor? Já to taky hledal dlouho a na mapě ty lodě najdeš vpravo dole.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 28. Feb 12, 22:31

komlet
oddálím si mapy a lítám přes seta (klikáním na mapu) aby se nepřerušila seta i při zatáčení. Dokonce jsem z nudy i proskenoval všechny asteroidy (výnos nula)
to je jedno neřeším, kacím na to. Prostě jsem si už udělal názor na to jak se jisté hry testují etc.


EDIT: jo tak velká omluva teda.
Já hraju přes SHIFT H
takženic nevidím (pokud to fakt nevidím) a ona ta "jachta" (tedy Hyperion) on je "neviditelný" tedy nemá žádné textury nebo tak (asi)
teď tam lítám normálně a koukám na něj, teda jak tam není.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 29. Feb 12, 09:19

tak to tam mas opravdu bug, on tam je a s nim jeste asi dalsich 6 lodi
nektere jdou zajmout, nektere ne a po zajeti hyperiona na tebe zautoci

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 29. Feb 12, 12:06

jo to vím Nemesis, arrow a nějaký další skořápky, ale ten Hyperion vidět nejde.
Díval jsem se na forum reunion týmu, kde píšou nesmyslně něco o patchi.
No jelikož jsem X3R reinstaloval a pokud neběží na pozadí nějaké opatchování, tak prostě žádný patch nemám a Hyperion porad vidět nejde.

Zapnul jsem scriptovací konzoli, dohodil jsem ho k loděnici (taky byl neviditelný) ukol samo neuznal.
v Balagiho misi je pak odměna i eclipse (také neviditelná)
No a teď "babo" raď

ma sto chutí poslat save a číslo hry na egosoft ať si stím pěkně pohrají, já na to nervy nemám. Prostě odfláknutá práce testerů protože kdyby to nebylo hrou tak by po reinstalu mělo být po problému.

Zkusil sjem postahovat i ty tři patche co jsou tu na egosoft webu
ikdyž to je kravina protože samotná hra je už 2.5 ale i tak po postupném nainstalování patchu, (zkusll jsem každý samostatně a pak postupně všechny) nastal ale propblém se save, prostě to pak shodilo hru a novou se mi začínat nechce (ikdyž krom mamby, kentaura, toho dolu z ukolu a 11kk nemám nic) ma ale hotovou konečně hlavní linii a stíms e mi párat znova nechce (hlavně stím závodem a pak s tím asteroidem)

napadlo mě ale jiné "řešení"
přes plugin manager naisntalovat (texturami) podobnou loď (pár jich je) atřeba by se vzhled lodě načetl. zas ale problém v tom, že i Plugin manager nechce do hry žádnou loď nainstalovat :D

No chci toho moc aby někdy fungovalo něco normálně a na 100% ?
:evil:

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Wed, 29. Feb 12, 15:04

Hele, ještě můžeš zkusit nainstalovat starší ovladače. Třeba to pomůže.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 29. Feb 12, 18:50

Solier.Trix wrote:Hele, ještě můžeš zkusit nainstalovat starší ovladače. Třeba to pomůže.
To je pravděpodobné asi tak jako, že by kuličková myš počítala přesněji než laserová ;)

na GPU mam přes 10 druhů ovladačůa pokaždé s novějšími se herní výkon šrot-booku zvyšoval, proto je to nepravděpodobné.
Navíc (nevím které) ale dvě nebo tři verze vždy GPU odpálili (po čase a delším používání) vzhledem k tomu že mi šrot-book valí cca 22 hodin denně (už 4 roky) to riskovat nebudu.
Jak jsem psal, nemám instalované žádné patche, takže je to chyba ve hře, což si měli pohlídat testeři. Jelikož ale vím jakým zpusobem se hry testují, je mi jasné, že to je odfláknuté, proto jsou takové chyby a proto vznikají opravné patche etc.

Nic jak jsem psal v PM, zkusím pak zaslat save a zkusíš to u sebe, když to pujde tak super, když ne, tak se na to rpostě vybodnu a dál to hrát nebudu protože to nebude mít smysl.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 29. Feb 12, 21:39

ja hral R nekolikrat, a pokazde bez problemu.
brw: lode se do R nepridavaji prezplug in manager, ale prez ship creator.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 29. Feb 12, 23:25

Přes Creator

Najít danou loď, EDIT ship

v prvním okně zapneš kompaktibilitu lodě (vybereš hru, nebo najdeš ručně *.exe hry

(případně si poupravíš parametry - rank rasy, ceny, balance atd)
uložit nebo uložit jako ....

Extrahoavt loď (třeba na plochu.
A zozkopírovat obsah složky
(převážně "object" "ships" (pokud je typ zařazení lodě př. "bab5" "split" apodobně) - nefunguje, nefunguje ani přímo do ships.

Tak nějak?
Jsme vzhuru 5 minut a píšu to zpaměti...

EDIT:
Teď mě napadlo je nějaký mod nebo script nebo něco, co by do hry přidalo "něco" co by bylo schopné samo odtáhnout toho Hyperiona?
Jako přes příkaz v lodi nebo tak?
Na X3Tc jsem někde jednou něco viděl nějaké drony nebo něco takového.

nebo toho "zneužít" koupil jsem eclipse v AP a pak nalětěl do Xenon sektoru, eclipse nijak neublížili ale já jim ano. Takže by se ztoho dali udělat obchodníci (tedy v rámci nákladního prostoru) ale ušetřilo by se za zbraně a za štíty :D ne to je bug a bylo by to drahž (5kk za loď, 100k pohon, 500k soft + 50k další softy)

čili k první variantě něco co by to samo odtáhlo ?
Možná by to právě šlo, je to podobný bug jako neviditelné+ nezničitelné J v X2TT, já ho zničit nemohl, ale když jsem tam něchal nějaku skořápku tak ta ho zničila.

EDIT2:
Jak je v plugin manageru možnost volby profilu
vanilla a Modified nebude problém tam?
Jedu to ve Vanille
Vzpomněl by jsis (nebo se kouknout) v jakým profilu to hraješ Ty?

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Thu, 1. Mar 12, 06:53

No, já plugin manager nepoužívám, nějak jsem tomu neporozuměl, ale spíš bys měl odkliknout vanilla to je původní hra kdežto modified je modifikovaná :D

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”