X3 Tc Lodenica

Moderator: DJ Die

Post Reply
qakeqake1
Posts: 19
Joined: Tue, 27. Sep 11, 19:27

X3 Tc Lodenica

Post by qakeqake1 » Fri, 17. Feb 12, 14:25

Existuje nejaký script ktorý mi umožní kúpiť lodenicu, orbitálnu alebo vojensku zakladnu?

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sat, 18. Feb 12, 02:56

1) po splnění plotu s HUBem (Xenonskou cestovní stanicí) po pár minutách SETA máš možnost dalšího plotu s vlastní HQ (ví cneřeknu nemm HUB dodělaný)

2) X-Tra Ship pack
je to balík , který přidá spousty lodí a také možnost koupit si Ústředí (pouze Argonské nebo terranské), také Loděnici (v pár puvodních loděnicích jsou i na výběr dva typy - klasický a s novým designem) a u Taladů a Terranů i možnost koupit Asteroid base (stanice zakomponovaná do asteroidu)

EDIT: X-Tra ship pack je kompaktibilní s pár mody, nedělá problém ani s hrou v češtině, některé lodě jsou i počítačem identifikovány (když je označíš ve vesmíru tak přečte jejich jméno)

qakeqake1
Posts: 19
Joined: Tue, 27. Sep 11, 19:27

Post by qakeqake1 » Sat, 18. Feb 12, 23:38

1) HQ Plot mám pred skončením, musím dobyť jednu loď a mal by byť koniec.

2)mal som namysli nejaký jednoduchý script, modely lodí v TC mi vyhovujú - nechcem ich meniť.

Ide o to že sa mi nechce čakať kým docvičím dostatok mariňákov a dokončím HQ plot :-D.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sun, 19. Feb 12, 16:36

To už máš tedy lepší si počkat.

Když to máš před dokončením, nechceš sem dát "návod" na plot
v CZ to zní líp než ten EN :D

HUB jsi jel přes scripty, mody nebo poctivou dřinu? :D

qakeqake1
Posts: 19
Joined: Tue, 27. Sep 11, 19:27

Post by qakeqake1 » Sun, 19. Feb 12, 20:53

Myslel som si, len výcvik marinakov trvá nekonečne dlho. Robím 12sky a k hre sa nedostanem niekedy aj 2-3 dni.

PHQ nie je zložitý plot, len lietaj tam kam ťa navádza šipka a zvyšok sa dá pochopiť na mieste. Ja som zamrzol na mieste kde mám obsadiť prepravnú loď. Ak som dobre pochopil tak po obsadení ešte treba skočiť na 1-2 miesta a hotovo. Je to skôr o lietaní ako o boji.

HUB som šiel cez scripty - nie som práve najtrpezlivejší človek.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sun, 19. Feb 12, 22:02

Já mariňáky nepotřebuju mam na M1 M2 po 20ti 4-5hvězdičkových tipanech a připraveného Leguána ale porad se jen opíjej :D
nemám už nervy na to zkoušet zabrat Hyperiona

Vím že se tam pak zabírá nějaká kosatka na ni je HQ, to stejně pak hned přeložím na Slona.
Vzhledem k rychlsoti výroby Mikročipů to bude tak za rok dva :D :(

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”