X3TC "objects"

Moderator: DJ Die

Post Reply
TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

X3TC "objects"

Post by TTenk » Sun, 29. Jan 12, 16:15

Nejdříve trochu mimo, aby jste pochopili o co se jedná...

Užívám systém Vista
mam v ní vytvořen Admin učet (který používám jen pro správu systému atd.)
Pro hraní ma využitý obyčejný učet (User)

Ve hře používám balík lodí
X-Tra Ship pack
který běží na obou PC učtech (když zapnu hru)

Pokud chci ale použít něco co se musí instalovat přes Plugin manager a dám spustit hru. Hra se (na jakém koliv PC učtu) spustí jako pod Adminem (správcem)

Když se podívám do hry složka:
<object> <ships> <other> <sartoga> loď tam je v pohodě.

Jak ale přenést tento "soubor/ složku" aby mi běžela bez pulgin manageru, nebo prostě tak aniž by se hra spouštěla pod správcem (jedná se kvuli save hry)

Snad jsem to podal srozumitelně.

P.S.: :)
přemýšlel jsem o přesunutí save a stálým hraním pod PC učtem správce, ale raději ne protože díky tomu mi nefunguje Reunion. A vzhledem k absenci funkční mechaniky to je problém...

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 31. Jan 12, 09:40

plynaku, tak to uzamkni, přišel jsem na jeden šibalský zpusob jak to udělat a zatím to funguje (tedy ze 3 lodí všechny 3 lodě už nakupovat jdou.
Zkusím kouknout, jesti je někde možnost stáhnout draka ochránce a kentaura ochránce (které v X-Traship packu nefungují) a zkusím je jestli se nerozjedou...

A jak jsem to rozjel?
Jednoduše, jsem spustil hru pod správce aby se načetli lodě, ikdyž mě to stálo namalý prašule lodě jsme koupil (především USS Saginatu)
Uložil
a na 3tí pokus co hra nespadla jsme hru spustil klasicky na PC User učtu.
Hra to nějak rozkousala a lodě tam jsou. Sice nevíím jak, ale jsem rád že tam jsou :)

Mimochodem
USS Saginata je od Cyrowa
jedná se o M1
(designově velice povedená)
avšak s drobnými chybami
Přední - kanonay fungují, jdou nasadit
Levá - kanonay fungují, jdou nasadit
Pravá - kanonay fungují, jdou nasadit
Horní - bohužel nejdou nasadit ani nefungují, ale příkaz se jim dát muže
Dolní - bohužel nejdou nasadit ani nefungují, ale příkaz se jim dát muže
Zadní - kanonay fungují, jdou nasadit

Paluba 60 letadel
Zaprkovat jde ale jen 1x M6 (a kupodivu orel nebo kentaur se při výletu rozstřískají)
drak, těžký drak, drake a nemesis ochránce (pokud nezačnete stoupat hned po výletu) si těžce poškodí štít a trup)
nemesis a těžkou nemesis nemám abych zkusil.

Stíhače jdou dokovat také jen po jednom kuse :(
zajímavé je že verdandi (x-tra ship pack) neumí s hráčem vyletět :(
Pericles (herdek ten se čtyřmi štíty) se rozstříská, Tenjiin lehce škrábne lak ;) ostatní lítaj normálně...

Přemýšlím že bych napsal Cyrowovi na jeho stránkách (myslí že jsou jeho a ještě jednoho modaře) jestli by to neopravil

navíc loď (USS Saginata) je "argonská" načež mi chybí u ni možnost některých argonských (argonsko-boronských) laserů.

----

Přemýšlel jsme že bych se v té kocábce zkusil nějak pohrabat sám, jelikož *.xsp stále mám, jelikož se lae jedná o free věc od člověka, tak to neudělám :) (navíc si stím dvakrát moc nerozumím :D vždy když něco zkusím tak to nefunguje, ať se jedná o přidání laseru (druhů) nebo tak...

edit:
Sry loď se jmenuje USS Saragota

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 31. Jan 12, 11:30

hm, neni to nahodou USS Saratoga?
to bylo totiz jmeno letadlove lode za 2 sv. valky

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 31. Jan 12, 15:15

Jo jo jo :D upis písmenek :D ale poznat to sšlo co to je :D

No hraju si stím, dokonce jsem přidal tedy nahoru i dolu věže /nestřílejí) :D
dívám se a asi to bude něc s těmi animacemi, nerva :D fakt mu asi napíšu. Je to pěkná kocábka a je škoda ji nevyužít jako vlajkovou loď společnosti (nahradit Anacondu) ikdyž by se přišlo o palebnou sílu :(

Zajímalo by mě jestli by se vyznali v nějakém CZ programu na edit / tvorbu lodí, kdyby byl v CZ pochybuju no...
Proč jsem se musel učit rusky a německy :D proč ne angličtinu :D

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”