Let's Play

Moderator: DJ Die

Post Reply
Rosta
x3

Let's Play

Post by Rosta » Wed, 25. May 11, 22:20

Před nedávnem jsem začal nahrávat LP na X2, pořád jsme váhal ale nakonec jsem se rozhodl tu dát na něj odkaz, jinak chtěl bych nahrát i reunion a možná i TC.
Jsem se díval tak ještě je jeden který nahrává lets play na x2 ale pozastavil to takže tady je odkaz:

http://www.youtube.com/playlist?p=PL520875C81AE87866

Ještě musím dodat že lets play na x2 je jako první který je v HD kvalitě :)
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

TTenk

Post by TTenk » Mon, 3. Oct 11, 06:02

Pěkná práce porad koukám (z nostalgie)
jen máš tam dialogy (překlad) co v mé verzi X2 nejsou (Scrore 173) a češtinu dělal Hypermax ne?

Jinak k těm "lagům" při natáčení u X2 neovlivníš, dělá to Fraps.
Já když si natáčel X2 (čištění Xenon sectorů) používal jsem X-Fire (také messenger) a šlapalo to paradně. Tak zkus.

U Frapse pro X2 na natáčení videí si případně (pokud jsi neudělal) sniž nastavení na 15 FPS - natáčení videí) video zustane stále plynulé (alespoň u mě ano a to hraju na trochu slabším noutu)
(a pokud nemáš zkus Advanced system optimizer a defragmentaci dané složky se hrou, běhá pak líp při loadech)

Zapnutí Frapse celkově v každé hře "užere" až 18 FPS (z jiné hry)

:) už se těším na X3 Reunion (neproletěl jsem tím asteroidem s khaakama v zádech ani na miliontý pokus a při využití bugu :oops: se mi nedařilo vylítnout zpátky do tunelu)

sry za spam, ale vážně fajn práce :)

Rosta
x3

Post by Rosta » Mon, 3. Oct 11, 13:38

ale teď po smáznutí videí abych měl volné místo na HDD a následné defragmentaci Defraglerem to jde celkem plynule, teda me to trochu laguje při nahravání ale důležité je že video je plynulé a jinak ten asteroid jsem dal na třetí pokud ale pak mě zničila Khaacká M3 a tak jsme to musel dělat znovu a to jsem udělal asi na po 30 :D a X2 mám z ABC tudíž čeština od Hypermaxu a patch 1.5 a co se týče těch fps, nemyslím si že 15 je zrovna dostačující, když fily se natáčejí minimálně při 23 snímcích za sekundu, ale i těch 40 které při nahrávání mi to stačí, samozřejmě když nenahrávám tak mám mezi 200 - 300 fps
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

TTenk

Post by TTenk » Mon, 3. Oct 11, 16:15

Možná to bude Frapsem jak říkáš v jednom partu, já ma tu free osekanou verzi, ale stejně teď jedu na x-fire.

X3R jsem vzdal tou misí, ale až budeš dělat videa a nebudeš vědět co u toho říkat, mužeš popsta jednotlivé lodě, sektory.
Vše má svou historii a když na to bude koukat někdo kdo X-Universum nehrál alespoň se mu trocha přiblíží o co tam jde, co se tam dá dělat.
I historky od hráčů co se tu dají občas najít jsou některé vtipné, zajímavé atd.

Zatím jsem se nedostal na konec vidí X2 ale jestli ještě nehráváš (nebo už X2) tak (nepamatuju si) ale není tam také přehled (v X2) majetku? než nahánět loď po stanicích (v některých sektorech to muže být o nerva :)

P.S.:(sem u partu 33) nechceš si pořídit vyhledávače nákupu/prodeje? :DD
nic jdu koukat dál :D
TTenk

Marek Viktorín
(2022 Volte srdcem)

Rosta
x3

Post by Rosta » Mon, 3. Oct 11, 19:35

Koukat dál?? :D a na co? :D 34. part se válí u mě na HDD a nevím kdy ho uploadnu :D a co se týče té historie sektorů tak tu jsem nikdy moc nezkoumal a vyhleddáváče si možná pořídím ale možná až v Offscreenu do kterého jak jsem říkal ve videích přejdu po prozkoumání, přeci jenom věřím že ne každého baví jak 30 minut obchoduju takže proto jsem se rozhodl pro tuhle možnost :)

TTenk

Post by TTenk » Fri, 7. Oct 11, 03:53

Ono asi o člověku, mě třebas to vážně nevadilo, docela jsem se i bavil (třebas stím křápnutím do Mandalay a tou reakcí :D
já takhle docvrnkávám M4 M5 běžně když se mi je nechce už nahánět (ne tedy v X2, ten mi nejde :()

Ale myslím že i kdyby bylo 1000 partů ž ejedno, pro člověka co nehrál dobrý "návod"

Třebas já jsem se docela "poučil"
Vždycky jsem posla (po obrání) prodal (neopravoval a nanakupoval)
koupil jsem pak M4 a presto na piráty (a v pirátských sektorech i na gonerský lodě - pojištění se vyřešila časem)
takže dobrý "návod" jak nakupovat :) co ocení nejeden "nováček v X2"

Tou historií (v popisu na mapě) ale to byl fakt jen "nápad" daj se popsat i lodě, zkušenosti hráčů...
Zmiňuješ tam M6tky (sláva zdaru za Orla a Fázové vlnové generátory :D)

No jelikož ještě "pár" partů bude dá se vždycky něco vymyslet.
V Reunionu a TC to bude horší, vzhledem k "nárustu počtu lodí (příkladně)

No k TC by mě zajímalo jak to máš promyšlené ;)
je to tahák na Terrany, ale zároveň budou lidi z předešlých dílů znát i Argonské (a zbytek společenství) což tam jsou změny také. Takže asi začneš terranským obráncem (velitel USC není zpočátku otevřen - myslím)
Zajímavý děj je ze (sakra nevzpomenu) tu teladijku - obchodnici (2.5kk kreditů za pár hodin to by bylo podívání) nebo za (zas nevím) vraha kdy Tě hned ze začátku obsypou nájemní piráti (také brutus podívaná)

Kdyby mi bruder neodnesl PC tak bych pak možná pýchnul i s jedním začátkem v TC
Hraju teď ale na noutu (takže lagy, lagy lagy a navíc tam pujde x-serie z disku)
teda kdyby se zamýšlelo nad party podle děje (až do sloučení hlavní linie příběhu)

Rosta
x3

Post by Rosta » Fri, 7. Oct 11, 14:35

Jakožto první start a taky nejlehčí za Terrany tak určitě za ně,s tím bych si tak nelámal hlavu spíš nejspíš budu přeskakávat ty dlouhé nudné části jako je třeba dovážení surovin do Xenon Hub, jinak tady se nejedná jen o těch 1000 partů, tady se jedná o to že nevím co bych tam pořád říkal, protože jak jsme říkal chtěl bych Kentaura a to trvá hodně dlouho navíc když nemám u Paranidů vylepšenou reputaci protože u Paranidů se mi nejlíp obchodovalo, vždycky jsem převážel Sojové boby z farm do Sojérii a docela to i vynášelo, teda na to že jsem obchodoval jinak nejlepší způsob šetření bylo dělat bojové mise s M6 a pokud vím tak ty lodě jsem už popisoval ještě v prvních partech

TTenk

Post by TTenk » Wed, 12. Oct 11, 00:57

Xenon HUB mi ani nepřipomínej (300k rudy a hotovo)

ale kdyby tak řekni (psal jsem PMku, ale vrátila se mi)
tedy s jinými starty, mohl bych natočit "lovce" tedy lépe řečeno za obchodníka (bez obchodu - dejavue) ;) ale asi ne v HD (na NTB určo ne)

Jestli přijde PMka (což by mne zajímalo proč se neodeslala)

Taky by mne zajímalo jestli máš ten MP patch na X2

Tady vyvedu z "omylu" spoustu lidí.
Spoiler
Show
Ikdyž Egosoft tvrdí něco jiného, tak je tmu asi rok? možá rok a pul? nevím přesně) kdy vylezl MULTIPLAYER na X2
Vyadli jej nějací rusové (dva bratři) a server běhá v pohodě)
Bohužel ... ... ... ... ... ... (tečky si domyslete) aby se chránili.
(jinými slovy, hru museli nějak (nejsem m programaátor) upravit do "základu" aby to "šlapalo"
Věřte nebo ne, MP jsem hrál. Jelikož se jedná o "konkurenční" boj tak nemohu popsat specifikace, ale bude-li mít někdo zájem o zprovoznění CZ serveru, mohu mu v PMce říct co mají jak udělané
(a veřte, že to je opravdu "primitivní")
TTenk

Marek Viktorín
(2022 Volte srdcem)

Rosta
x3

Post by Rosta » Wed, 12. Oct 11, 01:08

MP patch nemám, a sice viděl jsem nějakou stránku o X2 a MP ale myslel jsem že s tím skončili nebo tak něco a popřípadě jak se tam dá připojit a CZ server by byl určitě super :)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”