Nejdou mě budovat komplexi

Moderator: DJ Die

Post Reply
drobek85
Posts: 4
Joined: Wed, 25. May 11, 20:09

Nejdou mě budovat komplexi

Post by drobek85 » Wed, 25. May 11, 21:56

Začal jsem hrát X3TC a mam problém když chci stavět komplexi tak měprostě nefunguje ta spojovací souprava. V Reunionu jsem komplexi normálně stavěl. Tak mě prosím řekněte jak na to když normálně vyložím dvě továrny na mapě vedle se aby se dali spojit. V Reunionu jsem měl napravo v tabulce na výběr vypsané továrny, alespoň myslím. Tady ovšem nic vypsaného není jen abych vybral komplexy. Jo a jinak mam instal NH tak nevím jestli to není nějakým scriptem v NH. No každopádně kdybyste mě poradili tak dík moc.

User avatar
MartinSk
Posts: 40
Joined: Mon, 8. Jun 09, 13:42

Suprava na stavbu kompexu

Post by MartinSk » Fri, 30. Sep 11, 00:04

Zdravím všetkých pilotov X3 TC mám rovnaký problém ako je uvedené vyššie. Stanice mám dostatočne blízko seba. Hru mám v základnej verzii a neviem kde robím chybu alebo či je chyba systémová, proste keď chcem spojiť stanice tak mi nedá žiadny výber v okne kde sa zobrazujú lode atd. proste je to prázdne a tak si stanice neviem spojiť do komplexu.. Vie mi niekto poradiť??

Lumir
Posts: 26
Joined: Mon, 19. May 08, 14:00
x3tc

Post by Lumir » Tue, 4. Oct 11, 18:55

Jak jsou daleko od sebe?

User avatar
MartinSk
Posts: 40
Joined: Mon, 8. Jun 09, 13:42

Post by MartinSk » Thu, 6. Oct 11, 09:33

15 az 19 km su od seba a inak som pred niekoľkými minútami vyskúšal spojiť pšeničnú farmu s textilnou továrňou ktoré som úhladne postavil tesne vedľa seba ale výsledok bol rovnaký, keď som ich chcel spojiť kompex kit tak mi ich nedalo ani na výber a to som dodržal všetko čo trebe pre stavbu staníc, je to zrejme nejakká softvérová chyba pretože som skúšal komplex kit Argon, Boron, Paranid, Taled.. U Spitov nemám hodnosť pretože sa chystám na operáciu Final fiury..

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”