X Rebirth

Moderator: DJ Die

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 24. Apr 11, 16:46

DJ Die wrote:skoda ze uz nejsem moderator a nemuzu vam to rozdelit do jineho temata :lol: snad to udela plynak :wink:
škoda že už nejsi moderátor a nemůžeš CZ fórum udělat aspoň trochu čitelný :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 24. Apr 11, 21:14

coz o to ja bych to udelal ale to by museli chtit ti nahore a ti chtit asi nebudou muzes jim ale zkusit napsat :lol: :lol: :lol: :P no jinak zpatky k tematu panove :lol:

uvidime jak se s tim egosoft popere ale ja jim verim ze se nenechaji pretahnout k mainstreamu protoze by to zabilo jejich pomerne sirokou hracskou zakladnu.....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 24. Apr 11, 22:46

jako kdyby jejich jedinou starostí bylo poslouchat návrhy a připomínky ohledně moderátorů a adminů :)

uvidíme za půl roku

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Mon, 25. Apr 11, 00:41

no jeste z5 k tomu palivu pro pohon.
ma to reseni v systemu,kdy to palivo prodavaji POUZE obchodni stanice,ale NIKDO ho nevyrabi. a jeste by bylo pekne mastny.
a mate na co vydelavat
na 2 stranu to ale zase zbytecne komplikuje a zpomaluje hru

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 25. Apr 11, 08:44

Tak se prosim drzte tematu, na povidani o prohlizecich jsou tu jine weby.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 25. Apr 11, 10:14

no tak pokud pouzivas jako palivo vodik tak je to fuk a obchodni stanice stejne nejsou nijak dulezite kdyz to tak vezmes nejsou k nicemu potreba vsechno muzes nakoupit primo.....

no ja nevim jestli pamatujes oldricha lachouta ten je porad necim bombardoval treba tim ze jsme nacisti a podobne....on sam byvaly prislusnik StB :lol:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 25. Apr 11, 15:48

jeden náš kantor má zkratku SS :D

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 25. Apr 11, 20:09

willypokorny wrote:jeden náš kantor má zkratku SS :D
ale on byl vazne StBak a pak delal soukromeho dekektiva....co dela ted nevim teda... 8)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Mon, 25. Apr 11, 22:36

Já jakožto průzkumník bych bral víc opuštěných lodí a stanic se spec. zbožím mimo běžné letové koridory.A třeba i sektory.A taky by se mohlo něco udělat s mariňákama a neproveditelnýma výsadkama.
A opět klasická otázka: Kdy tohle spatří světlo světa v češtině ? Dožiju se ?

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 26. Apr 11, 01:27

no ja myslim ze na tom zapracujou ale uvidime to prozkoumavani je obcas zajimave....

no pokud to bude delat cenega tak budes rad kdyz ta cestina bude po 2 letech pouzitelna...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Tue, 26. Apr 11, 08:04

Hra má vyjít ke koni roku, dejme tomu začátek prosince 2011. Česká verze tím pádem vyjde tak v lednu - červenci 2013. A jestli vyjde dřív, tak mě fakt překvapí.

Podle mě by to taky chtělo ještě mise jako naviguj loď. Že si stopnete obchodníka a pak mu budete dělat průvodce třeba až na druhej konec vesmíru. Stejně tak by si třeba další obchodníci mohli najímat vaše TL a taky by se za to platilo.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 26. Apr 11, 11:32

no tak tyhle mise tam jsou, pridava je nejaky script od cycrowa

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Tue, 26. Apr 11, 17:53

R8antik wrote:Já jakožto průzkumník bych bral víc opuštěných lodí a stanic se spec. zbožím mimo běžné letové koridory.A třeba i sektory.A taky by se mohlo něco udělat s mariňákama a neproveditelnýma výsadkama.
A opět klasická otázka: Kdy tohle spatří světlo světa v češtině ? Dožiju se ?
A co takhle ten cas stravit studiem jazyka?
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Tue, 26. Apr 11, 19:16

Já když to tak vezmu, určitě bych tomu rozuměl i v angličtině, teď už jsem s ní na tom podstatně líp. Problém je v tom, že anglicky čtu a rozumím přece jen o dos pomalejc než česky... jako jo, šlo by to, zvážim koupi v AJ a případné stažení češtiny, jestli to teda bude možné.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 26. Apr 11, 21:05

tak najimat vlastni TL ostatnim by urcite bylo dobra vec kdyz s nim clovek zrovna nic nedela tak co by jen tak stalo....

to plynak: sam moc dobre vis ze ne kazdy ma bunky na jazyky atd. navic ne kazdy ma pohodovou praci aby pak po praci mohl studovat protoze treba ja po 12hodinach pryc urcite nemam silu a uz vubec ne naladu na neco studovat

jo pokud nekdo udela zadarmo cestinu tak to urcite pujde mozna i nekdo na foru to udela :wink: ja koupil TC na steamu a jsem spokojeny...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Tue, 26. Apr 11, 22:35

Bylo by fajn, kdyby to udělal někdo z fóra, protože ty překlady vod Cenegy jsou místy fakt k ničemu. Na druhou stranu, asi málokdo tady má takových zkušeností, že by se pustil do překladu hry. Mít na to zkušenosti s překládáním, vědět trochu, co a jak, tak si na zkoušku něco malýho přeložim a hned jak to vyjde se pustim do tohohle. Já však valné zkušenosti s angličtinou nemám a programovat taky neumím a zrovna teď s tim nehodlam začínat. A pravděpodobně se tady najde dost lidí, co tohle stanovisko taky zaujímají.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 27. Apr 11, 08:34

no mit cas tak to zkusim ale zatim ho fakt nemam tak uvidime treba se do toho s nekym casem pustime ona ta cenega je fakt hrozna je taky otazka jestli ten preklad udelat muzeme ale to by asi nemel byt problem pokud to nebude placene.....jinak programovat umet fakt nemusis.....navic pri prekladech treba ani nemusis umet moc dobre anglicky ono tu cestinu taky nekdo musi zkontrolovat aby to nebylo moc kostrbate atd.
ja si taky myslim ze i pro egosoft by bylo lepsi kdyby ten preklad delal kovi ale holt prachy hybou svetem a cenega ve spojeni s rusakama vsechny preplati....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Wed, 27. Apr 11, 09:16

plynak wrote:
R8antik wrote:Já jakožto průzkumník bych bral víc opuštěných lodí a stanic se spec. zbožím mimo běžné letové koridory.A třeba i sektory.A taky by se mohlo něco udělat s mariňákama a neproveditelnýma výsadkama.
A opět klasická otázka: Kdy tohle spatří světlo světa v češtině ? Dožiju se ?
A co takhle ten cas stravit studiem jazyka?
Už vidím jak nějakej rozežranej Anglán studuje češtinu aby si zahrál hru.

Taky mně napadlo když je "ve výbavě" Repair laser , co takhle možnost opravit někomu loď nebo stanici za reputačku,kreditek ? Kolikrát jsem se připlet do šarvátek a některé kocábky nebo stanice na tom opravdu nebyly dobře.

Jsem rád že to tu zase trochu ožilo.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Wed, 27. Apr 11, 09:36

R8antik: Angličana studovat češtinu neuvidíš z několika důvodů: čeština není světový jazyk, takže se na ní pohlíží trochu jako na obtíž. Další důvod je ten, že málokdo studuje jazyk jen kvůli hře. A taky angličtina je více méně základní jazyk hry, přestože (opravte mě, jetli se mýlím) Egosoft je německá firma, takže tady mě jen zaráží, že hra není v němčině hned od začátku a že si ji anglické firmy taky nepřekládaj.

DJ Die: Fakt nevim, jestli je nebo není třeba programovat, ale v těch jazykovejch filech se nevyznam vůbec, takže já tak maximálně můžu doufat, že ať už to bude překládat kdokoliv, že to udělá pořádně. Jinak ono by stačilo, aby se někdo z Cenegy občas podíval na tohle fórum, myslím, že pak by se jim to překládalo o dost líp.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 27. Apr 11, 11:04

ono holt spousta lidi se ve skole nemohla ucit nic jineho nez rustinu a preucit se na anglictinu......to neni zase tka snadne navic jak rikam ne kazdy na to ma bunky....proste a jednoduse je dost lidi co ani nikdy nebudou umet dost dobre anglicky aby mohli neco takto hrat....a co si budeme povidat nase skolstvi tomu zrovna nepomaha.....

Jo ego je nemecka firma ale rovnou delaji hru i do anglictiny i kdyz je v tom taky pekny gulas
pamatuju se kdyz se resilo jestli je spravne bo gas nebo bio gas.......to byla taky prave chyba toho prekladu ze nekde to byla tak a nekde jinak......


ono fakt nemusis umet programovat to jsou pomerne jednoduche soubory s textama upravene tak ze maji hlavicku ktera urcuje kdyz si hra ktery ten text vytahne ale s tim ty nic nedelas
jenze z cenegy to nikdo neudela cenega to zasadne zadava externim firmam ktere vetsinou nevi ani ho... o tom co vlastne prekladaji a rekl bych ze je to ani moc nezajima 8)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”