X3TC: Bezejmený Argon - Prosím radu

Moderator: DJ Die

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Thu, 27. Jan 11, 22:40

Aha.... díky moc.... teď už v tom mám uplně jasno :) Jinak mám všechny tři softy :)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 28. Jan 11, 10:33

no tak ja se pohybuju nekde okolo 1,7 mld creditu :roll:

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Fri, 28. Jan 11, 11:44

Tak jsem nechal běžet "obchodování v sektoru" s jednou lodí o kapacitě 4500 jednotek v sektoru Omicron Lyrae od půlnoci do šesti ráno a loď mi vydělala necelý mega. Ale tak já beru různý nabídky misí na hlídkování v sektorech. Kde mi nabízí většinou kolem půl mega + zničené lodi. Takže když mám čas na hraní, tak si za den nějaký to mega vydělám

BigLukyBoss
Posts: 45
Joined: Sun, 2. May 10, 16:29
x3tc

Post by BigLukyBoss » Fri, 28. Jan 11, 12:30

chybka se ti tam vloudila, kup posel nákladní superloď v Omicron Lyrae, za 1,7M je už se všemi štíty 5x25MJ, kupovat to zvlášť tak tě to vyjde stejně, možná o 20k levněji nebo naopak dráž, potom posla vybav rovnou na UT (universe trader) a pošli do sektoru s elektrárnama, nejlepší jsou okolo argon prime takže konkrétně: Power Circle, Antigone Memorial, The Hole, Empire´s Edge a myslím že ještě Queen´s Space. polohu sektorů si najdi tady http://eng.x3tc.ru/x3_tc_map/ čeké překlady si nepamatuju, hru mám česky a mapu vytisklou anglicky:

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Fri, 28. Jan 11, 20:41

jj, vím kde tam jsou elektrárny.... mám už dlouho nějakou Terranskou transportní loď třídy TS v max výbavě.... Díky za tipy :)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 28. Jan 11, 22:50

BigLukyBoss wrote:chybka se ti tam vloudila, kup posel nákladní superloď v Omicron Lyrae, za 1,7M je už se všemi štíty 5x25MJ, kupovat to zvlášť tak tě to vyjde stejně, možná o 20k levněji nebo naopak dráž, potom posla vybav rovnou na UT (universe trader) a pošli do sektoru s elektrárnama, nejlepší jsou okolo argon prime takže konkrétně: Power Circle, Antigone Memorial, The Hole, Empire´s Edge a myslím že ještě Queen´s Space. polohu sektorů si najdi tady http://eng.x3tc.ru/x3_tc_map/ čeké překlady si nepamatuju, hru mám česky a mapu vytisklou anglicky:
no tak i tobe se tam vloudila chybka :D kupuj lode v Legends Home u OTASu a to Mistral Super Freighter (je to tejlepsi obchodni lod ve hre), po upgrade ma 15 000 jednotek ve skladu.kup tam i veskery dostupny soft.
pak se doprav do sektoru PTNI a tam dokup zbyvajici softy.
a nejlepsi sektory pro trenovani na UT jsou 1 a 2 sektor pod Paranid Primea jeste jeden Queen's Space

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Sun, 11. Mar 12, 22:08

Tak jsem se po roce rozhodl, že zase začnu hrát.... nainstaloval jsem hru, nahrál jsem uložený pozice... a nebudete mi veřit, ale i po roce tam ti Khakové pořád jsou :lol:

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 11. Mar 12, 23:48

Wlk91 wrote:Tak jsem se po roce rozhodl, že zase začnu hrát.... nainstaloval jsem hru, nahrál jsem uložený pozice... a nebudete mi veřit, ale i po roce tam ti Khakové pořád jsou :lol:
to by mne zajimalo, jak dokazali prezit bez boju s tebou, tomu se ani nechce verit, ze nezdechli nudou :lol:

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Tue, 27. Mar 12, 06:47

A nejde je třeba nalákat? Já jsem jednou zničil jednu khaackou M2 jen s M3. Udělal jsem minové pole, před ním byla něčí stanice, nalákal jsem ho k stanici, požádal o pomoc a společně jsme ho zbavili aspoň štítů. Pak jsem ho nalákal do minového pole, a je po problému. Tohle jsem udělal v X3R ale řekl bych že by to mělo fungovat všude.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 27. Mar 12, 12:44

no tak naposledy se mi podarilo pozadat o pomoc v X BtF.
v pozdejsich dilech jsem snad ani nezaregistroval, ze by byla nejaka moznost o pomoc pozadat.

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Tue, 27. Mar 12, 19:11

žádná možnost požádat o pomoc nikde není, taky jsem to hledal... jediný o co můžu požádat je o postavení stanice, mám pocit :)

User avatar
Wlk91
Posts: 53
Joined: Wed, 24. Feb 10, 15:57

Post by Wlk91 » Mon, 6. Jan 14, 00:19

Tak dneska jsem se zase ke hře vrátil, ale jelikož mi pořád ti Khakové tam poletovali, tak jsem si našel nějakej skript na odstranění cíle, vlítl jsem tam, vymazal je a dělám mise vesele dál.... A jen tak mimochodem,... nějakej tip kde koupit ty nejdůležitější softy na obchodování... ty na obchodování v sektoru atd...? :)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”