[MOD] Acst2 1.4

Moderator: DJ Die

Mates31cz
Posts: 19
Joined: Tue, 24. Aug 10, 00:48
x4

Post by Mates31cz » Wed, 23. Mar 11, 22:51

A jak se to instaluje ??

Milan Valapka
Posts: 15
Joined: Wed, 24. Feb 10, 17:12
x3tc

Post by Milan Valapka » Fri, 25. Mar 11, 09:47

Bude este verzia 1.5 Alebo je koniec? :cry:

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Tue, 29. Mar 11, 17:06

Do složky se hrou dáš novou složku "mods" a do tý to nakopíruješ. Pak při startu hry v tom konfiguračním okýnku klikneš na "vybrat modifikace" nebo "select mod package" a zvýrazníš ACST2 a dáš ok.

Další verzi už asi dělat nebudu, možná nějaký dodatečný úpravy do 1.5, ale to je všechno.

Tubus
Posts: 10
Joined: Fri, 16. Oct 09, 12:29

Post by Tubus » Wed, 7. Mar 12, 13:03

Ahoj Willy,
hraju X3TC s Tvým modem, který se mi líbí. Jak píšeš, další verze už nebude. Jen možná nějaké opravy. Pár chybiček jsem našel (možná jsou jen u mě, nevím).
Na Aldrinu v loděnicích je k dostání M3 Thor nájezdník, útočník a ochránce s 250MJ štíty. Počítám, že by měly mít jen 25MJ štíty.
Občas se mi uprostřed nějakého sektoru objeví tři astronauté. Jeden je na mapě zobrazený správně a dva zbývající jako loď M5. Po kliknutí se zobrazí jako neznámý objekt.
Ariadne útočník má místo jména pilota Neznámý objekt - komunikovat nejde
Nejhorší, co se mi přihodilo je asi ke konci plotu za Gonery. Do sektoru Gaianská hvězda místo těžkého kentaura vlítnul Argonský Mamut. Jméno pilota - neznámý objekt, komunikace nemožná. Je to ta mise, kde tento Goner zarazí zničení pirátské stanice a chce po hráči rozhovor. Ten kvůli nemožné komunikaci uskutečnit nejde a plot nelze splnit. Já si pomohl vypnutím modu (rozhovor a posunutí do dalšího dějě) a zapnutím modu. Měl jsem jen jednu loď a žádné stanice, tak se mi save načetly.
Tento samý Mamut s pilotem Neznámý objekt se mi objevil i v sektoru Aldrin.
Jak jsem psal, třeba to dělá jen mě. A také nevím, jestli máš ještě chuť a čas to nějak řešit. Kdyby jo, předem děkuji.
Tubus

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Wed, 7. Mar 12, 20:39

Ahoj,

je mi líto, ale na tomto modu už nepracuju a materiály k němu jsem smazal. Bohužel ale myslím, že tyto chyby (speciálně ta s mamutem) jsou způsobeny mnou.

Aktuálně pracuju na hybridním modu do X3TC / X3AP, který by měl být (podle mého názoru) lépe vybalancovaný než tento.

Pokusím se chybu opravit

Milan Valapka
Posts: 15
Joined: Wed, 24. Feb 10, 17:12
x3tc

Post by Milan Valapka » Mon, 28. May 12, 20:17

Tak a kedy bude to AP ACST!!!?????

Milan Valapka
Posts: 15
Joined: Wed, 24. Feb 10, 17:12
x3tc

Post by Milan Valapka » Mon, 28. May 12, 20:19

Osobne dufam ze bude konecnie nieco pouzitelne na AP!!!! A dufam ze ACST!!

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”