[MOD] Acst 4.0

Moderator: DJ Die

Post Reply

Měli byste zájem o ACST MOD?

na ozkoušení
10
67%
ano
4
27%
ne
1
7%
 
Total votes: 15

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

[MOD] Acst 4.0

Post by willypokorny » Wed, 21. Apr 10, 14:34

Poky Inc. představuje...

Avanced Commonwealth Shipping Technologies (ACST)

Po reaktivaci terranské brány se všechny rasy vyjma xenonů a khaaků sešly na konferenci, kde byl odsouhlasen návrh na mezirasovou optimalizaci designu hvězdných lodí. Vrcholoví lodní designéři všech ras byly pověřeni vytvořením optimálního designu se zachováním některých charakteristických vlastností u každé rasy.

Tento MOD upravuje vlastnosti lodí, stanic, zbraní atd.

Lodě mají větší nákladní prostor, energetický a zbraňový generátor, upravenou rychlost, manévrovatelnost, počet štítových generátorů, počet dokovacích slotů a použitelné zbraně. Zároveň jsou odlišeny podle příslušných ras, a to hlavně co do velikosti nákl. prostoru, rychlosti, počtu štítů a použitelných zbraní. Menší lodě jsou dále odlišené podle typu lodi (Raider, Vanguard,...) a to co do velikosti nákl. prostoru, rychlosti, obratnosti a použitelných zbraní.

Stanice mají oproti základní hře upravenou velikost v nákladním prostoru.

Zbraně mají zvětšený dostřel, menší velikost a u některých větší kadenci.

Některé štítové generátory mají upravenou energetickou náročnost. Nejsilnější štíty jsou 5x silnější.

Některé střely mají větší rychlost, lépe manévrují, jsou ničivější a mají menší objem.

Většina komodit má menší objem v nákladním prostoru.

Kompatibilita: X3TC 3.0 a vyšší angličtina a čeština

DOWNLOAD

Instalace: Ve složce se hrou vytvořte adresář "mods" a do něj zkopírujte soubory "ACST 3.4.cat" a "ACST 3.5.dat". Poté při startu hry zvolte "select mod package" a zvýrazněte "ACST 3.5".

Kompatibilní skripty:

MARS Weapon System

většina skriptů, co nepotřebují EMP

Doporučuji začít nový start po spuštění MODu.

V případě že budete pokračovat ve vaší předchozí hře, nebudou dostupné nkteré změny.

changelog:

4.0:

přidána čeština pro X3TC 3.0

3.5:

opraveno několik bugů

dodána částečná čeština k X3TC 3.0

3.4:

upraveny nákl. kapacity u lodí Hauler, SF a Tanker XL

upraveny nákl. kapacity u lodí TM, M3P, M4P, M6H, M8

upraveny rozdíly mezi typy stíhaček

přídána OTAS TL - Lotan Hauler

boronská M8 přidána do velkých boronských loděnic

do loděnice OTAS přidány některé lodě

do loděnice OTAS přidány orbitální zbraňové platformy

změněn systém rozmístění zbraní ve věžích velkých lodí

přidány zbraňové konfigurace pro piráty, Yaki a OTAS

do loděnice v Aldrinu přidány lodě ATF

upraveny ceny všech lodí

opraven bug s Mamutem ve velkých loděnicích

opraven bug argonské továrny na projektilové dělo

upravena akcelerace většiny střel

opraven bug s Mamutem místo např. Hyperiona

opravena čeština k verzi 3.0

3.3:

dokončena podpora pro verzi 2.7

omezen počet NPC v sektorech

odebrána jazyková podpora pro ruštinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu, němčinu a polštinu

3.2:

stíhačky rozlišeny podle typu (Raider, Vanguard,...)

upraveny parametry některých startů

odebrán README - CZ

3.1:

Upravena energetická náročnost zbraní

3.0.1:

opraveno několik bugů zbraní

3.0:

upraveny hodnoty u střel

dokončeny úpravy efektů zbraní z CMOD3
Last edited by willypokorny on Fri, 5. Nov 10, 19:07, edited 47 times in total.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 22. Apr 10, 08:35

Ke kteremu X3 je? K TC? jestli jo a je v CJ, tak aspon na ozkouseni bych zajem mel.

vladaboss
Posts: 11
Joined: Thu, 12. Jun 08, 20:45
x3

Post by vladaboss » Thu, 6. May 10, 20:15

Nic proti ,ale tvuj pristup k tvemu modu mi pride vic nez blby..
Vic co? Hlasoval jsem za oskouseni ,ted toho lituji ,mel jsem hlasovat ze ne.Jestli napises ze podle ankety sem das odkaz? Tak ho nedavej je tu dost modu na vyber.A delat neco o co se nechces podelit je ......

Mas dat odkaz a pak se ptat lidi jestli se libi a co by treby vylepsily,ale toto??

Pro ostatni ted hraji DDTC 1 mod a je vic nez dobry spoustu novych lodi a dost to stezuje hru ,takze uz neni ve vesmiru nuda.. :wink:

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Fri, 7. May 10, 10:14

VERZE 1.0 JE ZDE!

*reserved*

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sun, 9. May 10, 20:24

CODEA Weapon System

MEFOS Weapon System

Hangar Manager

Military Transport

Personnel Transporter

Docking Lookup Fix
- k cemu mi je to vsechno dobre? Znam zatim jen MARS, a ten by se hodil

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 9. May 10, 21:44

sou to skripty od Lucike, většina z nich (včetně MARS TC) je myslím jen v jazycích různých od češtiny, docking lookup fix umožňuje dokování NPC lodí použitím docking kompu a opravuje ten ošklivý bug, kdy se stíhačka tváří jakože přistává a vona svině stojí na jednom ístě a ne a en se hnout, hangar manager umožňuje pomocí transporter device přesouvat lodě zadokované v nosiči do doku stanice, ve které dokuje nosič (ještě přehledné? :D), MEFOS je skoro to samý jako MARS, ale potřebuješ posádku, kterou získáš z AL pluginu Military transport, a mezi loďema ji prohazuješ pomocí Personnel transporter, ale není nutně vyžadován. CODEA koordinuje útok, ale nevím přesně jak efektivně.

uff ;)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 9. May 10, 22:03

Jinak ještě sem zkoušel trochu snížit ceny zbraní, štítů atd. ale není to ono. Zásadně komodity, co se dají vyrábět, moc neměním, leda objem.

PS: co byste řekli na to, že bych do verze 1.5 obsáhnul i HQ, ale tak fikaný :), že by nic nepotřebovalo, aby vyrábělo? :P

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 10. May 10, 15:37

To neni spatnej napad, ale uz by to trochu moc zjednodusovalo. Spis bych zkusil upravit HQ tak, aby se ty lode daly odtud kupovat (ze proste jednou za cas treba nekdo prileti, koupi si lod....), ale to je asi k nicemu.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 10. May 10, 15:42

k tomu by se musel udělat skript, kterej by dával loďe do normálních produktů, což opravdu nevím jak. Možná by se spíš hodilo dát třeba 10 000 000 nákladní prostor HQ ;) :P

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 10. May 10, 16:17

Tak verze 1.5 je tady. Žádné úpravy HQ se nekonají, největší změnou je přidání textových souborů, kvůli odlišení těch malých a velkých lodí s označením "Tanker" a "Super Freighter" -> ty velké jsou nyní pod názvem "xxx L". Dále byl odebrán "TBackgrounds.pck", takže v některých sektorech zase bude"mlha". Ještě byly střely vráceny na původní cenu, protože byly "moc levné" ;). To je asi všechno.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Wed, 12. May 10, 14:59

Vím, že podle pořadí by to měla být verze 1.6, ale kvůli provedeným úpravám, resp. kompletním úpravám stanic všech ras je dle mého názoru uvést další verzi jako 2.0. Krom toho byly opraveny M5 paranidů a splitů - měly jen S kontejnery.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 17. May 10, 17:19

Jelikož si tu všichni vychvalujete Cmod3, napadlo mě dodat grafické prvky tohoto modu i do ACST. Zatím to ještě není otestované co do funkčnosti, takže to prosím berte lehce s rezervou. :)

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ » Mon, 17. May 10, 17:36

Nooo tak ho nejspíš taky vyzkouším :) Aspoň na otestování :)
"Hope Dies Last, But It Dies..."

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 17. May 10, 17:41

no tak s rezervou to brát nemusíte, funguje to naprosto perfektně, ale asi se budete muset obejít bez těch několika nových zbraní.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 17. May 10, 17:46

Tak nevim, v cem to je, ale ten mod jsem naistaloval (slozka "mods" ve hre a pak jsem to tam nacpal) a nemuzu tam od nej nic najit.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Mon, 17. May 10, 17:48

musíš při startu hry dát "zvolit modifikaci" či jak to je v čj. a tam musíš označit "ACST 2.1" (předpokládám) :D

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Tue, 18. May 10, 20:27

Tak. Slíbil jsem 2.2, máme 2.2. Slíbil jsem Pythona s dvojnásobným počtem zbraní v bočních věží, máme Pythona s dvojnásobným počtem zbraní v bočních věžích. Slíbil jsem prvky z Cmod3, máme prvky z Cmod3.

Tak co ještě chcete?! :D

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Wed, 19. May 10, 15:35

Tak, dostal jsem se domu, tak jdu něco provést s těma cenama ;)

Milan Valapka
Posts: 15
Joined: Wed, 24. Feb 10, 17:12
x3tc

Post by Milan Valapka » Thu, 20. May 10, 16:15

Super mod !! :wink: a este dodat protiraketovu obranu strelou moskyt!!!+M6 by mali mat Phased shockwave Generator!!! Inak super dobra praca!! :)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Thu, 20. May 10, 16:52

tak nevím jak ty, ale já moskyty vůbec nepoužívám, mám na to nastavený MARS :) jinak Phased Shockwawe Generator je zbraň klasifikovaná jako AF - Anti Fighter, a na korvetách jsou jenom zbraně do MED - tj. Concussion Impulse Generator, Ion Pulse Generator, Ion Shard Railgun a Matter/Antimatter Launcher

Myslí, že ani v základní hře je nemají, ale nejsem si jistý ;)

EDIT: tak jistý si jsem, ale není to špatný nápad :)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”