Legalizace X3R+TC

Moderator: DJ Die

Post Reply
Oslik
Posts: 112
Joined: Tue, 5. Sep 06, 22:49
x3tc

Legalizace X3R+TC

Post by Oslik » Wed, 7. Apr 10, 20:43

Mám zvláštní dotaz, doufám že nebude smazán dřív, než se ned ním admin zamyslí :).

Před nějakým časem jsem se stěhoval do nového bytu a lemplové z najaté stěhovací firmy někde zašantročili pár věcí, mezi nimi krabici s mými nej hrami - poctivě zakoupené originály), ano, zde se dostávám k pointě. Byly mezi nimi i obě hry X3 - R + TC. Takže mám několik dotazů :

Co jsem přeinstaloval PC, tak jsem samozřejmě o obě hry přišel a přižnám bez obalu, že zatím jedu na stažených verzích, tedy nelegal. Morálně to beru tak, že jsem je předtím koupil, tedy jsem nic neukradl, ale je mi jasné, že při střetu s realitou je mi morálka k ničemu :D.

Hádám, že mi nejspíš bude k ničemu kontaktovat prodejce se slovy "koupil jsem si u vás to a to, ztratil jsem to, dáte mi novou" ? :) I když by se to teoreticky prokázat dalo.

Další dotaz - dá se nějak legalizovat stažená verze (jako např windows ?)

A pokud nic z toho, tak poslední dotaz, dají se ještě obě hry sehnat (a kde) ? A za jakou cenu ? Pokud by byla rozumná, tak bych asi holt obě koupil znovu. Doufám, že by mohla být nízká, je to nějaký pátek co to vyšlo a ač to má své skalní příznivce, v dnešním konzumu se nejedná o mainstream a tím pádem kasovní trhák.

Díky za každý názor a info.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Wed, 7. Apr 10, 22:35

Sice o tom nic nevim na co se ptas ale dam ti sem alespon odkazy na obe hry http://www.bestgames.cz/x3-reunion/ s tehle stranky jsme to kupoval ale jeste jak se jinak jmenovala
a x3 TC http://www.itlevne.cz/zbozi/x3-terran-c ... p=z:275249 ale jinka nevim jestli ti to pomuze

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 8. Apr 10, 20:36

No, pravdepodobne ti nove hry neposlou, spis ti reknou, ze sis na to mel davat pozor. Jako, dokazat by se to jiste dalo, ale ne kazdej ti vyhovi, i kdyz co ja vim. Obavam se, ze jedina moznost je koupit znova, ale muzes jim zkusit napsat mail, prestoze je mala nadeje na nove. Necham to na tobe, jak se rozhodnes.

Oslik
Posts: 112
Joined: Tue, 5. Sep 06, 22:49
x3tc

Post by Oslik » Thu, 8. Apr 10, 21:58

No naději jsem už vzdal, takže koupím nové, někdo tu posílal link na prodej a zdá se, že se obě dají koupit dohromady za něco málo přes 500,-.
Jen jsem koukal, že jsou rovnou česky, máte s tím někdo zkušenosti ? Měl jsem je anglicky a co jsem se setkal s českým překladem, preferuji tu angličtinu :). Je jazyk při instalaci volitelný ?

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Fri, 9. Apr 10, 15:25

Myslim, ze jedina volba je mezi CJ a SK, ale uz si to nepamatuju presne. Mozna tam AJ je taky. Ale muzes hrat bez titulku, mluvene texty jsou normalne v angline. S napisama hold nevim.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 9. Apr 10, 18:27

ve slozce se hrou je soubor lang.oteri jej ve word padu,nebo poz. bloku a cislo 42 prepis na 44 a mas hru komplet anglicky.toto funguje uz od X2

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”