X3 reunion Khak M2 - problém s kyonama

Moderator: DJ Die

Post Reply
s.Merlin
Posts: 97
Joined: Sat, 10. Nov 07, 14:01

X3 reunion Khak M2 - problém s kyonama

Post by s.Merlin » Tue, 1. Dec 09, 09:04

Sry za další topic, ale zaprvné nikde to tady nemůžu najít a za druhé na mou otázku ve starším topicu kde to nepatří zatím nikdo neodpověděl.

Mám problém se svou novou Khak M2 kterou jsem získal díky scriptu Deathmatch arena kde jsem jí dostal za odměnu.
Jak asi všichni víte :D tahle loď má 6 věží a do každé se dají namontovat 3 kyon gama kanony jenže tahle moje lodička to nějak odmítá. V každé věži je jeden a když tam chci namontovat další dva(které jsem dostal spolu s tou lodí), jde to, ale asi po 10ti sekundách se ty dva kyony samy odstraní a zase tam zůstane jenom jeden. Nenapadá pls někoho co by se s tím dalo udělat?
Používám jenom tři scripty, terracorp fleet package, BBS extras a DM arena.
Možná to bude chtít nějaky další script který tu loď upravuje, protože třeba když jsem dostal za odměnu khak m1, nebo terranského odina tak podle info ty lodě mají hangár, ale zadokovat se v nich nedá. PLS poraďte co s tím. Předem díky

Dolfi
Posts: 77
Joined: Mon, 27. Feb 06, 09:55
x3tc

Post by Dolfi » Tue, 1. Dec 09, 12:07

Pravděpodobně máš v lodi jeden ze softů na ovládání zbraní ve věžích. Ten tohle dělá normálně, když jsi ve spřáteleným sektoru, nechá ve věži jen jednu zbraň.

s.Merlin
Posts: 97
Joined: Sat, 10. Nov 07, 14:01

Post by s.Merlin » Tue, 1. Dec 09, 12:56

v tom M2 žádný takový soft není a i když jsem skočil do xenonského sektoru, tak se ty zbraně nenamontovaly

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 1. Dec 09, 20:46

Tak to mas bugly,protoze ja tam ty zbrane dostal v pohode.
a podivej se poradne do minuleho topicu,ja ti tam odpovidal i jak jsem je tam dostal.
a do Khaakske M1 se opravdu neda zadokovat,asi by si musel mit khaakske stihace,ale ani tak si nejsem jisty jestly to pujde.ale ona je dobra sama o sobe jako bitevnik.ale nejlepsi odmena z DA je Terransky M2. A DAVA JI za odmenu - Save Load

s.Merlin
Posts: 97
Joined: Sat, 10. Nov 07, 14:01

Post by s.Merlin » Tue, 1. Dec 09, 21:25

už jsem na to přišel. Stačilo dát v příkazech pro věže žádný příkaz a namontovat je tam. Pak už tám zůstanou.
Jestli tou terranskou lodi myslíš odina, tak toho jsem dostal, jenže problém je v tom, že zadokovat do něj taky nejde a v každé věži má jenom jednu zbraň. V nákladovém prostoru jsou sice další, ale taky nejdou namontovat. :evil:

s.Merlin
Posts: 97
Joined: Sat, 10. Nov 07, 14:01

Post by s.Merlin » Tue, 1. Dec 09, 21:32

tak to jsem už taky vyřešil. :D Stačilo ty zbraně vyložit s lodi a zase naložit :-)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 1. Dec 09, 23:24

ja je montoval rucne,kdyz jsem se prepl do vezi a ak tam zustaly

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”