X - zjisteni info o lodich/vybaveni

Moderator: DJ Die

Post Reply
jonlew
Posts: 3
Joined: Thu, 17. Sep 09, 18:27

X - zjisteni info o lodich/vybaveni

Post by jonlew » Thu, 17. Sep 09, 18:47

Ahoj, moc se tu nevyznam a nevim, kde mam ve foru hledat...
Chtel bych se zeptat, jestli lze v servisnim doku nebo lodenici zjisti informace o lodich/vybaveni driv, nez je koupim.
Divam se napr. na seznam lodi k zakoupeni, muzu sibovat posuvnikem jako koupit/prodat, ale nikde nevidim, jake ma lod vybaveni nebo specifikaci. Je na to nejaky hotkey?
Jednoduse chci se podivat, kolik ma lod, kterou bych si koupil, slotu na stity a zbrane a jake, jaka je jeji rychlost apod.. Nevim jak = kupuju zajice v pytli...

Diky za odpoved,
jonlew

jonlew
Posts: 3
Joined: Thu, 17. Sep 09, 18:27

Post by jonlew » Thu, 17. Sep 09, 18:48

Pardon, jedna se o hru X2 - The threat...

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Thu, 17. Sep 09, 21:27

Ahoj, myslim, ze tusim, kde je problem (s tim jsem se taky na zacatku chvili potykal :) ), informace o lodi si zjistis, ze v lodenici najedes vyberem na lod, kterou si chces koupit (dejme tomu A. Nova), a potom zmacknes " i ", melo by ti to zobrazit zakladni vybaveni lode, kterou kupujes. Zobrazi ti to stity + zbrane na lodi, zakladni rychlost, nakladni prostor, kormidlovani atd. Jinak ohledne vybave materialni (stity, zbrane) mas ty zkratky za tou lodi (S - nejmensi stit a 0 zbrane, M - stity prumer a prumer i zbrane, L - maximalni stity na lod a dost dobry lasery, ale nekdy ti to da horsi nez nejlepsi - treba misto Faz. Vln. Generator - vybavi Vys. Ener. Plazmomet, i kdyz to zalezi na uhlu pohledu).

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 18. Sep 09, 20:31

tak ja fazove zbrane nepouzivam vubec.pac kdyz se s tim motas v sektorech se spratelenymi lodemi a zasahnes je,tak se na tebe nastvou,seberou ti policejni licenci a nekdy se i stanou neprately.max pouzivam Ion kanon (jen 1) na shozeni stitu.ale i s tim opatrne,protoze rad preskakuje z lode na lod.a pak se muze stat vyse zmineny pripad.ale na rozdil od fazovych zbrani(strily kuzelovy vyboj) je ion primy a o moc lepsi (nerozbiji lodni vybaveni)

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Fri, 18. Sep 09, 21:15

No, ja taky nikdy nepouzival fazove zbrane, taky jenom Ion. distruptory, a ty jenom v takovejch tech misich typu: pred X lety tady pristal pirat a unesl nase dite...blablabla.... Dostan ho driv, nez pristane tam a tam... a ty jsem pouzival na Nove 2x, nez jsem mu sundal stity, pak 1 Ion. D. a Vys. Plaz. B., nebo jsem pockal, az ta M5 pujde na pristani, to bylo lepsi, ale na druhou stranu pak v tom sektoru stale oxidovaly ty zbyly M6, ktery vzdycky dostaly moje TS-ka. Ale fazovy zbrane jsou dobry jen proti raketam, nic vic. A taky doporucuju autorovi diskuze si poridit hned po dohrani X dvojky X trojku, ale varovani: budes si hodne dlouho zvykat na ovladani a fyzikalni zakony typu setrvacnost.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 19. Sep 09, 07:55

Mira CZ wrote:tak ja fazove zbrane nepouzivam vubec.pac kdyz se s tim motas v sektorech se spratelenymi lodemi a zasahnes je,tak se na tebe nastvou,seberou ti policejni licenci a nekdy se i stanou neprately.max pouzivam Ion kanon (jen 1) na shozeni stitu.ale i s tim opatrne,protoze rad preskakuje z lode na lod.a pak se muze stat vyse zmineny pripad.ale na rozdil od fazovych zbrani(strily kuzelovy vyboj) je ion primy a o moc lepsi (nerozbiji lodni vybaveni)
To by ses divil, ja když někam se svojí M3jkou letim a narazim na piráta, chvilku do něj šiju ID a pak se divim, proč mu ta zadní věž nestřílí :?:
Mu ten ID nějak spálí pojistky či co.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sat, 19. Sep 09, 15:16

No, nevim, jak v X2, ale v X3 R poskozuje lodni vybaveni. Me takhle vetsinou sestrelili polovinu vybavy, ale jenom software, hardware nikdy.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 20. Sep 09, 16:05

u me to v x2 znici vsechno a jeste k tomu se ten pirat ani nekatapultuje

u x3r nevim, nechce se mi to kupovat, stejne bych tam nemoh hrat ze terrana(tyrana) :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 20. Sep 09, 23:46

mohl,musis si priinstalid mod XTended,a nevim uz kde se daji stahnout i uzamcene startovni pozice.a tam je nabidka hrat za Terrana

jonlew
Posts: 3
Joined: Thu, 17. Sep 09, 18:27

Post by jonlew » Sat, 26. Sep 09, 20:19

Tak jsem to vyzkousel a v menu, kde si můžu vybrat novou loď, se stisknutím "i" nic nestane. Abych řekl pravdu, okno s informacemi se mi neobjevilo ani když jsem vyzkoušel celou klávesnici...:(
Tak to asi nejde, což je určitě mínus.
Ale dík za radu.
jonlew

Joule
Posts: 54
Joined: Sun, 26. Apr 09, 11:06

Post by Joule » Sun, 27. Sep 09, 20:03

jít to musí, je to buď "i" nebo "u" nemam to teď u sebe takže o nemůžu vyzkoušet, už to dělam nějak automaticky
S optimismem nejdál dojdete. Pesimisti už přesně vědí kam.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Tue, 29. Sep 09, 22:11

musis si v lodenici vybrat lod,kliknout(oznacit) na ni mysi a PAK stisknout "i".

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”