X3 Reunion - dotazy

Moderator: DJ Die

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 15. Dec 11, 12:17

Dewilish wrote:Návod jsem si našel, i když ani není potřeba. Prostě se Sayou v předchozí misi oskenujeme ty paranidský továrny na nividium, skočím do Argon Prime, zatknou mě, pak uteču, jump do Farnhams Legend, pokec s donem a šlus, dál hra nejede, jen mi choděj zprávy, že nemám na zaplacení poplatku za továrny a že mi je zabavujou ;)
a mas dost creditu?, mne takove zpravy nikdy nechodily.
slapalo to presne podle toho navodu o par prizpevku vyse.

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Thu, 15. Dec 11, 12:37

Mira CZ wrote:
Dewilish wrote:Návod jsem si našel, i když ani není potřeba. Prostě se Sayou v předchozí misi oskenujeme ty paranidský továrny na nividium, skočím do Argon Prime, zatknou mě, pak uteču, jump do Farnhams Legend, pokec s donem a šlus, dál hra nejede, jen mi choděj zprávy, že nemám na zaplacení poplatku za továrny a že mi je zabavujou ;)
a mas dost creditu?, mne takove zpravy nikdy nechodily.
slapalo to presne podle toho navodu o par prizpevku vyse.
jasně, že kredity nemám, na začátku mise se veškerá hotovost zkonfiskuje a nemůžu ani ovládat svoje lodě/komplexy. Ty zprávy o zabavení sice chodí, ale ve skutečnosti berou jen samostatně stojící stanice, ty zapojený v komplexu ne.

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Thu, 15. Dec 11, 19:19

problém vyřešen, nalézal se mezi monitorem a žídlí :lol: ono stačilo jen nelézt pořád za tou rudovlasou, ale přiblížit se k tomu marauderu :D :D

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Fri, 16. Dec 11, 17:31

tak příběh úspěšně dokončen, ale vyskytl se problém, který mě dost znechutil :( Když jsem měl zabavenou hotovost v průběhu poslední mise, tak mi chodily zprávy, že mi argoni konfiskujou továrny, ty ale zůstávaly zapojený do komplexu a normálně jsem dál vyráběl. Teď jsem k jednomu komplexu připojil další továrnu a voilà, na účtu stanice je naráz 2 miliardy :-/ Dá se něco udělat s tím, aby továrny v komplexu byly opět moje? A radu "nezapojuj další továrny" fakt nechci :P

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Fri, 16. Dec 11, 17:39

To je divný, po konci příběhu by se ti mělo vrátit úplně všechno, co jsi do tý doby měl vyděláno, postaveno atd.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 16. Dec 11, 22:40

no a tady nastupuje ta moje puvodni rada :lol: Udelej si save pro pozdejsi pouziti :lol:

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Sat, 17. Dec 11, 14:54

Mira CZ wrote:no a tady nastupuje ta moje puvodni rada :lol: Udelej si save pro pozdejsi pouziti :lol:
Sakra, zas má pravdu :lol: Jj, udělám to tak ;) jelikož dokončení příběhu žádný významný zisk nepřineslo, tak nahraju dřívější save a pojedu si vklidu dál

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sat, 17. Dec 11, 18:11

Dewilish wrote:
Mira CZ wrote:no a tady nastupuje ta moje puvodni rada :lol: Udelej si save pro pozdejsi pouziti :lol:
Sakra, zas má pravdu :lol: Jj, udělám to tak ;) jelikož dokončení příběhu žádný významný zisk nepřineslo, tak nahraju dřívější save a pojedu si vklidu dál
:lol: :D

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Wed, 29. Aug 12, 21:03

Zdravím, po čase mám zas takový dotázek :wink: Potřeboval bych si upravit pár lodí, abych mohl do věží instalovat i jiný zbraně. Existuje někde blbuvzdorný návod, nejlépe krok za krokem?

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Wed, 29. Aug 12, 23:39

ne e e. Ship manager
tam si vzit 1 lod a zkouset a zkouset.

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Wed, 29. Aug 12, 23:44

Ship manager? Mám plugin managera a tam nic takovýho není

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 30. Aug 12, 17:52

oprava: plugin manager - ship creator
v tom se to dela

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Thu, 30. Aug 12, 19:38

Díky za pomoc, už v tom experimentuju :) Moje rozehraná hra mě už nebere, na vyčištění jakýhokoliv sektoru stačí jeden terranský Tyr a já jich mám celou flotilu :lol: Takže chci začít od začátku jen s loděma ze Star Treku a v nich používat jen kyony, když už nejsou phasery :P A modely stažený z netu nemají kyony ve všech věžích, tak to potřebuju napravit

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 30. Aug 12, 20:00

no ja mel 1x stazenyho Romulanskyho Bird of Prey a pridanou zadni vez proti raketam.
byl hodnoceny jako M6 a byl to s nim mazec.
bohuzel se mi pak sekla hra a uz se mi ji nepodarilo rozchodit. hra za 1 rok byla v cudu.
a vickrat se mi jej tam nepodarilo nainstalovat tak, aby se mi ukazal v lodenici ke koupi.
v ship creatoru se mi hlasil jako nainstalovany, ale ve hre uz nebyl-bohuzel.

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Thu, 30. Aug 12, 20:09

jen technická - klingonský, ne romulanský Bird of Pray ;) V loděnicích zatim taky nemám, zkoušim řešit. Zatim mám v plánu si lodě scriptnout a následně rozložit v HQ a každou loď si prostě postavit sám. Něco jako ve Star Trek Armada ;)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 31. Aug 12, 13:15

pravda Klingonska
to je tak, kdyz ti do toho kafraji 2 dcery a manzelka

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 31. Aug 12, 13:16

pokud se ti podari toho Bird Of Prey dostat do lodenice, tak bych uvital pomoc.

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Fri, 31. Aug 12, 14:36

Mira CZ wrote:pravda Klingonska
to je tak, kdyz ti do toho kafraji 2 dcery a manzelka

Neschovávej se za ženský! :lol: Já tu mám pro změnu ženu a dva syny ;) Jestli na něco přijdu, tak dám samozřejmě vědět :)

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 31. Aug 12, 22:03

ja se za ne neschovavam, ja jen vysvetluju realitu meho zivota, pokud si nenasadim moje milovane KOSSY, tak mi z nich jde hlava kolem a kolem a oci sejdrem a pak pisu blbosti.
do dneska jsem neprisel na to, jak jsem tam toho Birdika of Prey dostal, ze se mi ukazal v lodenici ke koupi,.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”