X2 misia z príbehu skenovanie asteroidov(Rudný Pás)

Moderator: DJ Die

Post Reply
Baxx15
Posts: 2
Joined: Mon, 17. Nov 08, 13:10

X2 misia z príbehu skenovanie asteroidov(Rudný Pás)

Post by Baxx15 » Sat, 6. Dec 08, 11:41

Potrebujem pomoc skenujem tie asteroidi a stale nic je ich horzne vela.

User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior » Sat, 6. Dec 08, 16:49

takže 1. problém tošku rozvést :roll:
2. u tohohle prostě musíš létat tím polem a kde se nejvíc budou spawnit khaakové tak tam ty asteroidy proskenuj (pro každého je ten asteroid jinde)
3. tech asteroidů tam není až tak moc 8) musíš skenovat ty asteroidy nad severní branou

Baxx15
Posts: 2
Joined: Mon, 17. Nov 08, 13:10

Post by Baxx15 » Sat, 6. Dec 08, 18:09

StandaJunior wrote:takže 1. problém tošku rozvést :roll:
2. u tohohle prostě musíš létat tím polem a kde se nejvíc budou spawnit khaakové tak tam ty asteroidy proskenuj (pro každého je ten asteroid jinde)
3. tech asteroidů tam není až tak moc 8) musíš skenovat ty asteroidy nad severní branou
Uz som ho nasiel a isiel som za tym kapitanom a teraz musim znicit bud raketou sršen alebo vrtaci soupravou.Raketu sršen som nikde nemohol najst tak som si kupil tu vrtaciu supravu ale neviem ako sa pouziva.
Prosim o radu.

Pss1oner
Posts: 23
Joined: Sun, 29. Nov 09, 02:31
x3

Post by Pss1oner » Sun, 29. Nov 09, 02:46

Baxx15 wrote:
StandaJunior wrote:takže 1. problém tošku rozvést :roll:
2. u tohohle prostě musíš létat tím polem a kde se nejvíc budou spawnit khaakové tak tam ty asteroidy proskenuj (pro každého je ten asteroid jinde)
3. tech asteroidů tam není až tak moc 8) musíš skenovat ty asteroidy nad severní branou
Uz som ho nasiel a isiel som za tym kapitanom a teraz musim znicit bud raketou sršen alebo vrtaci soupravou.Raketu sršen som nikde nemohol najst tak som si kupil tu vrtaciu supravu ale neviem ako sa pouziva.
Prosim o radu.
Rakety srsen sezenes v Paranid Prime v servisnim doku...

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 29. Nov 09, 11:41

na tak tim si nejsem uplne jisty,ze v Paranid Prime.sice jsem uz X2 nehral cca 2 roky, ale mam za to ze je vyrabeli Splitove.

a vrtaci souprava se pouziva tak,ze koupis nakladni lod a namontujes ji misto zbrane. od argonu a nebo od splitu-splitsky kajman ji ma myslim primo ve vybave. priletis k asteroidu a vystrelis na nej.

Mimochodem,az tam poletis k asteroidu,vem si slusnej doprovod,khaaku je tam jako maku.ja tam letel v M6 Osprej a strilel jsem srsne. potrebujes 3 na rozbiti.

a namontuj si ten system na sbirani tech asteroidu-nevim uz jak se jmenje. v dalsich dilech uz neni

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sun, 29. Nov 09, 12:23

tak ja si tim, ze srsen vyrabeli Paranidi sem jisty 100%. ten system nwm, mozna o je sberac rudy, al efakt nwm.

a me na ten asteroid stacil 1 srsen.

ja tehda mel m6 kentaur a m2 titan, spolu s kadrem stihacek m3 a m4.

Joule
Posts: 54
Joined: Sun, 26. Apr 09, 11:06

Post by Joule » Sun, 29. Nov 09, 13:12

Sršně vyrábějí Paranidi, ten systém se jmenuje sběrač rudy a ta vrtná souprava jde jen do některých lodí, tak bacha až je budeš kupovat
S optimismem nejdál dojdete. Pesimisti už přesně vědí kam.

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sun, 29. Nov 09, 15:12

Joo, tahle mise mi dala poradne zabrat a udelal jsem ji se Srsnem. Nevim, jestli je vyrabej Paranide, ja je sehnal, kdyz jsem sundaval piratske lode v Paranidskejch a jinejch sektorech. Z piratskejch lodi jsem takhle ziskal vetsinu veci, a penez hlavne. Obzvlaste je to vtipny, kdyz ziskate asi 3-6 lodi za pul hodiny, a i se slusnou vybavou. Jinak ja jsem skenoval asteroidy v seznamu postupne a s P. Pegasem. Ta rychlost 1009 m/s se docela hodila, a Kane schovane v Slunecni elektrarne taky, ikdyz to presedani z lode do lode za malou dobu bylo o neco pracnejsi.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”