Mod Nové horizonty verze b 1.09 kompatibilní s X3 v.2.5 CZ

Moderator: DJ Die

sedaromi
Posts: 36
Joined: Fri, 14. Nov 08, 10:07
x3

Post by sedaromi » Sat, 1. Aug 09, 21:31

chosino wrote:Zdravím,mám new horizont 2.0 a zajímalo by mě jestli jsou ty opuštěné lodě stějně jako v normální X3?
ano jsou + další bonusy
když si pročteš toto forum dozvíš se o mech mateřské lodi a ta je vážně SUPER

chosino
Posts: 10
Joined: Sun, 26. Jul 09, 18:40

Post by chosino » Sat, 1. Aug 09, 22:33

neni nejaká mapa nebo něco kde by byly všechny ty bonusy kde to hledat?

sedaromi
Posts: 36
Joined: Fri, 14. Nov 08, 10:07
x3

Post by sedaromi » Sun, 2. Aug 09, 14:35

chosino wrote:neni nejaká mapa nebo něco kde by byly všechny ty bonusy kde to hledat?
mapa (myslím opuštěné lodě) a bonusy (opuštěné kontejnery) pro hru X3 R a X3 NH jsou stejné jen v NH je víc sektorů
skus trochu hledat a číst fórum já jsem to tu všechno našel
Je pravda že na rozjetí je dobrý pozbírat volné lodě a hru rozjet už se slušným kontem(PODÍVEJ SE NA 7 STRANU TĚCHTO PŘÍSPĚVKŮ) tam je mapa která mi do začátku moc pomohla a potom MAPA OD SCORPA

Elfik
Posts: 22
Joined: Fri, 1. Sep 06, 04:54
x3

Post by Elfik » Fri, 7. Aug 09, 07:57

Jak jsem psal vyse zacal jsem hrat NH mod a nemohu dokoncit zakladni pribeh. Jedna se o jednu z poslednich misi AP Gunner je tam potreba proletnout asteroidem a vzdy pri nacteni se me to kousne z kousel jsem to s novou, bouracem a objevitelem a ani z jednou znich mne to neslo. Nemate s tim zkusenost?

Elfik
Posts: 22
Joined: Fri, 1. Sep 06, 04:54
x3

Post by Elfik » Fri, 7. Aug 09, 19:58

Neexistuje nejaky script ktery preskoci ten pribeh ?

ropal
Posts: 3
Joined: Thu, 22. Jan 09, 15:50

Post by ropal » Mon, 10. Aug 09, 16:53

To je prokletí týhle hry. Jediná rada, kterou jsem dostal, je zkoušet do zblbnutí, až se to chytne. Na to nemám nervy, tak hraju ze startu hry bez příběhu. Žádnej script není, protože ve startu hry si vybereš za koho pojedeš a jestli příběh nebo ne. Osobně hraju NHmód a jediný o co přijdeš je jachta a ústředí od Bala-Gi. A ve zprávách není zmínka o souřadnicích na Khaky, ale to může být i tím, že jsem začal z bonusovýho startu za Januse.

Lukaszno1
Posts: 101
Joined: Mon, 15. Jun 09, 13:30
x4

Post by Lukaszno1 » Mon, 10. Aug 09, 17:15

ropal wrote:To je prokletí týhle hry. Jediná rada, kterou jsem dostal, je zkoušet do zblbnutí, až se to chytne. Na to nemám nervy, tak hraju ze startu hry bez příběhu. Žádnej script není, protože ve startu hry si vybereš za koho pojedeš a jestli příběh nebo ne. Osobně hraju NHmód a jediný o co přijdeš je jachta a ústředí od Bala-Gi. A ve zprávách není zmínka o souřadnicích na Khaky, ale to může být i tím, že jsem začal z bonusovýho startu za Januse.
Ani o jedno nepřijdeš obojí se dá v NH koupit.

R8antik
Posts: 127
Joined: Thu, 28. Sep 06, 12:42
x3

Post by R8antik » Mon, 10. Aug 09, 18:09

Elfik wrote:Jak jsem psal vyse zacal jsem hrat NH mod a nemohu dokoncit zakladni pribeh. Jedna se o jednu z poslednich misi AP Gunner je tam potreba proletnout asteroidem a vzdy pri nacteni se me to kousne z kousel jsem to s novou, bouracem a objevitelem a ani z jednou znich mne to neslo. Nemate s tim zkusenost?
Koukni na 4tou stranu 5tý příspěvek jestli ti to pomůže :wink:

ropal
Posts: 3
Joined: Thu, 22. Jan 09, 15:50

Post by ropal » Mon, 10. Aug 09, 23:22

To mě přišlo zbytečný zmiňovat. Když ví člověk o všech loděnicích, tak jsou tam daleko lepší lodě a Mech vybavenej kyonama a dalším, čím je ho možný vybavit je vesmírnej vrah, kterej zlikviduje větší letku lodí bez větších problémů. Ale proč nejsou v BBC nikde ke koupení souřadnice na Khaky? Je to tím bonusovým startem? Hodnost mám už téměř Legenda, takže tím to není a když jsem vletěl do sektoru vedle Menelausina ráje, vygenerovala hra tolik xenonskejch lodí, že mi fps spadlo asi na jeden za vteřinu a bylo to nehratelný. Přitom už jsem jeden sektor obsadil. Pokud hra generuje protivníky podle aktuální síly, jak je to v nastavení AI, tak pak nevím jak se vůbec dá hrát s velkou flotilou nebo kam až snížit hodnoty grafiky. Mám velitelství plný opravenejch zajatejch stíhačů a kdybych to všechno používal, tak si asi nezahraju a stavění továren i samotnýho velitelství je pak skoro nesmyslný. Ono mi stačí v tomhle stádiu dostat jakoukoliv misi proti xenonům, i ty menší, a mám proti sobě i několik Mechů a Káček, mimo to asi padesáti dalších. Když tam přidám ještě svoje lodě, pojede to tak pomalu, že je zbytečný tyhle mise za pár babek vůbec brát.
Pokud jste někdo v podobný fázi hry, zajímaly by mě, jak se s tím vaše kompy vypořádaly a vaše názory na tohle stadium hry.
Pro úplnost: Athlon dual 4400+, 2Gb RAM 800, NVidia 9800GTS.
Díky za eventuální diskuzi.

Elfik
Posts: 22
Joined: Fri, 1. Sep 06, 04:54
x3

Post by Elfik » Sat, 15. Aug 09, 19:16

Diky vsem za tipy nemohl jsem drive reagovat byl jsem na dovolene. :)

Mr.Suchy
Posts: 1
Joined: Wed, 7. Oct 09, 20:05

Post by Mr.Suchy » Wed, 7. Oct 09, 20:46

Zdravím, mám problém. Mám nainstalovaný X3 reunion s patchema do verze 2.5cz + mod New Horizont 2.0 + češtinu, normálně jsme hrál a nezaznamenal jsem problém. Až když jsem letěl odtáhnout jachtu kněze paranida tak nastal problém v tom, že loď nebyla vidět, po vybrání je vidět jen malé okénko. Zde na fóru jsem četl, že by to mohl způsobobat nějaký špatně odebraný script a jelikož jsem nějaké instaloval a pak odebral, tak jsem hru odinstaloval (smazal jsem i to co zbylo ve slozce s hrou), nechal jsem jen savy. Hru jsem nainstaloval znova opatchoval zas na v2.5 znova jsem nakopíroval soubory modu NH i s češtinou, ale jachta není stále vidět. Nemá někdo s tímto zkušenosti. Děkuji předem za pomoc.

AstroCreep07
Posts: 1
Joined: Wed, 28. Oct 09, 16:50

Post by AstroCreep07 » Wed, 28. Oct 09, 16:52

Nemohl by mi prosím někdo poslat na mail nebo někam uploudnout češtinu na mód New Horizons verze 2.0? Našel jsem sice odkaz na 8 straně na

http://www.mujweb.cz/www/ambermoon/hry/nh20cz.zip
ale ten bohužel nefunguje

jakubbilek@centrum.cz

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”