Quest-kdy se ozve Ban Dana

Moderator: DJ Die

Locked
Lesnoj
Posts: 5
Joined: Mon, 18. Sep 06, 21:39

Quest-kdy se ozve Ban Dana

Post by Lesnoj » Mon, 18. Sep 06, 21:42

dobry den chtel bych se zeptat na jeden Quest.
Po zachrane sveho otece a po pohrbu Breta,se mi ozval Ban Dana a rekl ze muj otec je v komatu a ze mu nejit nejaky let a ze az bude neco o tom vedet tak se mi ozve,ale ja uz haju asi tyden a porad se neozval.Prosim poradit.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Tue, 19. Sep 06, 01:40

mluvis o X2? pokud jo, tak timhle pribeh v X2 konci

Lesnoj
Posts: 5
Joined: Mon, 18. Sep 06, 21:39

Post by Lesnoj » Tue, 19. Sep 06, 06:14

Ano mluvim omlouvam se ze sem to nezduraznil.
Takze to je jako konec pribehove linii ? tim padem uz muzu jenom vydelavat a jen tak litat po sektorech a zabijet khaaky a Xenony ?
Nebo je tu i jina moznost ja se bavit,myslim tim ovsem plneni nejakych slozitejsich questu,krome letet tam a zabit toto ,nebo odvest tam toho atd.
Hraju to chvili tak nevim jaka je konkretni myslenka tyhle hry.
Jestli pribeh je jako hlavni myslenka hry a nebo jenom vedlejsi.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 19. Sep 06, 08:23

v teto hre je pribeh jen takovy bonus tady jde hlavne o to vydelavat na lepsi a lepsi lode a mit porad vic tovaren atd.
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Lesnoj
Posts: 5
Joined: Mon, 18. Sep 06, 21:39

Post by Lesnoj » Tue, 19. Sep 06, 14:10

A k cemu ? co budu mit s toho ze budu mit treba 3 M2 a plno M6,musim tam pak nekoho znicit a nebo letet do Khaak a Xenon sektoru a vybit to tam ?

Godvood
Posts: 39
Joined: Tue, 8. Nov 05, 16:10
x4

Post by Godvood » Tue, 19. Sep 06, 14:20

Ber to tak ze pokud nechapes co z toho budes mit, tak tahle hra proste neni pro tebe :idea: . Najdi si nejakou hru s pribehem, ktera po sestreleni finalniho bosse konci famoznim videem a hre s otevrenym koncem se vyhni velkym obloukem.

Lesnoj
Posts: 5
Joined: Mon, 18. Sep 06, 21:39

Post by Lesnoj » Tue, 19. Sep 06, 14:53

Kdybys radeji odpovedel na post,nez stekat kraviny do vetru.si asi velky fanda do tetrisu ten taky nema ukonceny pribeh.a pokud neumis slosne odpovedet na polozenou otazku tak ji ignoruj.
O tvoji blbou kritiku tu nestojim

Godvood
Posts: 39
Joined: Tue, 8. Nov 05, 16:10
x4

Post by Godvood » Tue, 19. Sep 06, 15:10

Tak jeste jednou a pomaleji :twisted: . Pokusim se odpovedet absolutne presne na tvuj puvodni dotaz.
A k cemu? No k nicemu. Jen pro tvoji vlastni radost. Jen pro ten pocit.
Co z toho budu mit? Nic. Jen dobrej pocit a zadostiucineni.
Musim tam pak nekoho znicit? Nemusis. Ale muzes. Muzes delat co te napadne. O tom jsou hry s neukoncenym pribehem. Jestli si svoje ukoly neumis vymyslet sam, tak tuhle hru nehraj, bude to pro tebe nuda a ztrata casu.
Kapisto?

Radek
Posts: 72
Joined: Mon, 13. Mar 06, 09:53
x3

Post by Radek » Tue, 19. Sep 06, 15:15

Lesnoj wrote:Kdybys radeji odpovedel na post,nez stekat kraviny do vetru.si asi velky fanda do tetrisu ten taky nema ukonceny pribeh.a pokud neumis slosne odpovedet na polozenou otazku tak ji ignoruj.
O tvoji blbou kritiku tu nestojim
Hele klid zadny flame.. Godvood mel pravdu, jen ti ji asi trochu ostreji naserviroval, ale nezlob se na me, pokud u takove obchodni strategie jako je X2 nebo X3 napises k cemu me budou lepsi lode apod, tak asi bez hrat ten tetris protoze jsi vubec nepochopil o cem ta hra je. Pribeh je dulezity v adventure , ale ne v odchodni strategii, která je o ziskavani majetku a ne o dohrani pribehu, ktery je jak psal DJ Die takovy bonus aby to nebylo uplne suche. Jinak pribeh je otevreny proto, ze v X3 pokracuje dal.

Budto nemas originálku a nebo jsi nečetl heslo na krabičce:

Obchoduj, bojuj, buduj a mysli a ne postupuj podle příběhu.....
------------------------------------------------------------------
[ external image ]

Lesnoj
Posts: 5
Joined: Mon, 18. Sep 06, 21:39

Post by Lesnoj » Tue, 19. Sep 06, 15:36

Vsak sem psal ze tu hru hraju chvili a ze nevim jak to chodi.proto sem potreboval poradit a ric konkretni moto teto hry. a ne ze mi napise ze sem hloupej a nemam na to abych jit hral.
Diky Radku ted vim jaky je presnej cil teto hry.
Porovnaval sem to s Freespacem a s Freelancrem tam se clovek ridil pribehem a kdyz ho me odehranej tak se nudil.To je vsechno co sem potreboval vedet.

Radek
Posts: 72
Joined: Mon, 13. Mar 06, 09:53
x3

Post by Radek » Tue, 19. Sep 06, 15:41

Uz jen kdyz si přečteš tady to fórum tak narazíš na různý vylepšení hry, scripty, jak se dělají complexy ale o příběhu se toho moc nepíse, to by ti mělo napovědět, že není důležitej. Většina lidí si to kupovala právě pro ten velký vesmír a přemíru možností hry, ten příběh je jen aby tam něco bylo.

Tady můžeš být co chceš, obchodník, najemný zabiják, likvidátor pirátů, nebo se jen tak poflakovat a hledat skrytý lodě, nebo být pašerák, záleží to jen na tobě kterou cestou se dáš.
------------------------------------------------------------------
[ external image ]

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Tue, 19. Sep 06, 16:37

Lesnoj wrote:Vsak sem psal ze tu hru hraju chvili a ze nevim jak to chodi.proto sem potreboval poradit a ric konkretni moto teto hry. a ne ze mi napise ze sem hloupej a nemam na to abych jit hral.
!!! NO FLAME pls !!!

nikdo tu prece nikoho nenarknul z nedostatku intelektu/inteligence. pouze jsi byl upozornen, ze pokud Ti tento styl hry nevyhovuje, tak nema smysl aby jsi se s nim trapil. me napriklad nebavi serial ruzovka a taky se necitim byt menecenny....

tady na foru je 99% lidi, kteri tento 'bez vysledny' zanr miluji, jiste zde kazdy zna tituly jako fallout, elite, freelancer atp.. nemelo by, ale muze se stat, ze nekoho popudi rejpani a znevazovani svobodomyslneho herniho stylu, ale ja nic takoveho nezaznamenal. az druha Godwoodova odpoved byla trochu ostrejsi.

zkratka podejte si ruce, uvedomte si sve nedorozumeni a odpuste si, prosim.

User avatar
Sir_Thomas
Posts: 696
Joined: Wed, 23. Aug 06, 18:25
x4

Post by Sir_Thomas » Tue, 19. Sep 06, 17:12

Lesnoj wrote:Kdybys radeji odpovedel na post,nez stekat kraviny do vetru.si asi velky fanda do tetrisu ten taky nema ukonceny pribeh.a pokud neumis slosne odpovedet na polozenou otazku tak ji ignoruj.
O tvoji blbou kritiku tu nestojim
Jedinej kdo tady štěká jsi ty. Apropo předvedl jsi klasické hulvátství a to jsem v příspěvku, na který ty reaguješ nezaznamenal. Na to máme jedné hezké přísloví o potrefené huse. :roll:

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 19. Sep 06, 22:27

sakra jednou se na forum nepodivam a je tu takovy flamewar :evil: zklidnete se hlavne Lesnoj ostatni ti chteli jen poradit a maji pravdu pokud te nebavi porad zvetsovat fotilu a obchodovat atd. tak tohle opravdu neni hra pro tebe treba ja jsem si jako cil dal ziskat vsechny lode a tovarny ve hre trvalo mi to hodne dlouho pak jsem chvili bojoval a ziskal nejvyssi rank no a ted hra zkoncila na stojanu s CD protoze uz jsem nemel co delat ale vydrzela mi mnohem dele nez hry s pribehem(hral jsem X2 asi 1,5roku)
gomecz ma pravdu tohle nikam nevede zamykam to tu i kdyz nevim proc chces svuj post smaznout mas pravdu ale pokud na tom trvas tak me napis PM ja to smaznu
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Locked

Return to “Česky / Czech X-Forum”