Kdo je Yaky v X2 verze 1.4, kdo je mimo UFO unknown object

Moderator: DJ Die

Post Reply
Oldřich Lachout
Posts: 9
Joined: Wed, 8. Jun 05, 15:08
x3

Kdo je Yaky v X2 verze 1.4, kdo je mimo UFO unknown object

Post by Oldřich Lachout » Wed, 12. Jul 06, 15:04

Mám přes 2 miliardz creditů, jsem XTREME, 18% Argon Hero - mohlo to být více ale já si nenenchám jen tak něco líbit kdzž se vžiju do X2. Ovládl jsem všechny unknow sectory, získal kromě jiného nejen Khaky - a následně prodal, ale více než stovku Xenonů L, 3 Xenony MII, mám bytevní a mateřské lodě a nwespočet výrobních fabrik a řadu obchodních styasnic a ybrojních doků. našel jsem v Goneru spaceflay egs, vím že spaceflay po zásahu discruporem se objeví jako nějaké neviditelné lodičky na mém radaru.Soustavně likviduji Anarchy port a pirátz- Vím že maxi mum creditů jsou 2 miliardy a jinak musíte dát credit do fabrik, mám obchodní ledě vybavené soft.trasdin za 1/5 milionů creditů a nerpochopil jsem při své inteligenci jak mají dostat ode mě creditz i když mají domovskou bázi - tak aby splnili start trading.Zlikvidoval jsem údajně 8 unkown objectů což nevím jakých a to v sectoru Khaků. Ben Dana není soustavně kdispozici a tudíž nemám tušení co bude dál. jako hromadit credity není zrovna mým krédem. Poradí mě někdo jak dál? :cry:
Oldřich Lachout

User avatar
George Wills
Posts: 546
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
xr

Post by George Wills » Fri, 14. Jul 06, 08:48

- Tak za prvé si odstraň diakritiku se jména, Old& #345;ich Lachout nevypadá moc inteligentně.
- Za další by sis měl ujasnit, jestli chceš používat klávesnici QWERTY nebo QWERTZ :lol:
- Asi bys měl rozjet hru od začátku a vykašlat se na příběh, když máš tolik kreditů a všeho ostatního, že nevíš, co dál. Někdo by ti měl smazat všechny SAVEs
- A jestli chceš potkat Yaki, tak si kup X3 ... tím se zároveň dostaneš do nového prostředí a budeš mít zase co dělat ...

Oldřich Lachout
Posts: 9
Joined: Wed, 8. Jun 05, 15:08
x3

Post by Oldřich Lachout » Tue, 18. Jul 06, 20:23

George Wills wrote:- Tak za prvé si odstraň diakritiku se jména, Old& #345;ich Lachout nevypadá moc inteligentně.
- Za další by sis měl ujasnit, jestli chceš používat klávesnici QWERTY nebo QWERTZ :lol:
- Asi bys měl rozjet hru od začátku a vykašlat se na příběh, když máš tolik kreditů a všeho ostatního, že nevíš, co dál. Někdo by ti měl smazat všechny SAVEs
- A jestli chceš potkat Yaki, tak si kup X3 ... tím se zároveň dostaneš do nového prostředí a budeš mít zase co dělat ...
Nevím proč bych si měl odstranit diakritiku na tomto fórum George Willsi. Jsem asi na rozdíl od tebe Čech nikoliv blbej Čech. Chtěl jsem poradit, nikoliv si přečíst závist. Zahraj si X2 a potom někomu rař blbečku. :P
Oldřich Lachout

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 18. Jul 06, 21:33

oba toho nechte
to GW:pamatuj na pravidla neurazet ostatni uzivatele a neprovokovat k flamewarum
to OL:mohl jsi to napsat slusneji a nenech se vyprovokoat protoze za flamewar bys to odnesl taky
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
George Wills
Posts: 546
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
xr

Post by George Wills » Wed, 19. Jul 06, 13:09

... rozhodně jsem nechtěl někoho urážet nebo popichovat ... a je mi líto, že to tak vyznělo :cry:


a když nevíš, co dál a topíš se v penězích, tak nejlepší, co můžeš udělat je, rozjeď to odznova ... nějak jinak ... a to platí pro X3 stejně jak pro X2, X-t nebo X-BtF (X2 a X3 můžeš rozjet i bez příběhu, kdo by chtěl hrát 2x stejný příběh ...)

zkus to jinak, stanov si třeba nějaká omezení ...

např:
- za celou hru nevystřelím
nebo naopak
- nekoupím ani jednu jednotku nákladu za účelem prodeje se ziskem
- nebudu zajímání lodí používat pro zisk
- nebudu používat SAVE GAME mimo stanice
- nekoupím a nepoužiju Trade MK3, je to cheat na kredity
- hned jak to půjde, koupím boronského stíhače a vymažu z mapy všechny Splity, jejich továrny a všechno co začína na Split...

- záleží jen na tvojí fantazii a zkušenostech

ručím ti za to, že budeš mít zase hodně práce a hra bude opět zajímavá

PS: s tou diakritikou, nechci pro tobě abys ji přestal používat, jen že engine tohoto fora ji malinko nezvládá ve jménu uživatele, v signatuře apod.

User avatar
JXP
Posts: 165
Joined: Fri, 17. Mar 06, 18:43
x3

Post by JXP » Wed, 19. Jul 06, 18:04

nebo jeste jinak ... napisu guide jak dosahnout takovychto zisku ;).

maskot
Posts: 4
Joined: Tue, 8. Aug 06, 10:45

Post by maskot » Wed, 9. Aug 06, 15:25

(X3) taky bych měl dotázek ohledně Unknown object... občas potkám bedýnku s tímto popisem, prodejní cena cca 80k. dozvím se někdy v příběhu o co se jedná nebo je to prostě kouzelná bedýnka za 80k?:) díky za info:)

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Wed, 9. Aug 06, 15:38

maskot wrote:(X3) taky bych měl dotázek ohledně Unknown object... občas potkám bedýnku s tímto popisem, prodejní cena cca 80k. dozvím se někdy v příběhu o co se jedná nebo je to prostě kouzelná bedýnka za 80k?:) díky za info:)
neni ani tak kouzelna jako spis neznameho obsahu. takovychto podivnych komodit je Xuniverse plny, take je mozne narazit na VIP pasazery, vodu, nebo proste jenom bednu (cargo).

User avatar
Moonman
Posts: 329
Joined: Tue, 13. Dec 05, 15:32
x3

Post by Moonman » Wed, 9. Aug 06, 23:35

No já občas získám Unknown object, když sestřelím nepřátelskou lod. A vždy to byla raketa ( missile ). Kterou pak můžeš prodat právě za těch 80 tisíc kreditů. Jinak nevím.

User avatar
George Wills
Posts: 546
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
xr

Post by George Wills » Thu, 10. Aug 06, 14:04

Jsou i další levnější rakety Unknown object, ale ty se obvykle za nějakou dobu podaří identifikovat a pak získají jméno, to si už ale nepamatuji, jestli se dobře pamatuji, tak jsem je prodával asi za 17k kus.

Jinak všechny předměty, objekty a jiné ...jekty jsou označené jako Unknown object, pokud nemají v datových souborech hry, v MODech nebo SCRIPTech své pojmenování. Běžně vidávám lodě pocházející ze skriptů, které pilotuje Unknown object, nebo zprávy v BBS, jejichž autor je Unknown object, stejně tak v obchodní stanici mívali na prodej několik Unknown object než jsem použil novější verzi jednoho nejmenovaného skriptu. UFO lodě jsou pojmenovavé Unknown object, ale viděl jsem i lodě přidané MODem se stejným označením, autor zapoměl jejich jména přidat do správného \t\....xml

User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior » Fri, 11. Aug 06, 11:37

unknown object můžou taky bejt zbraně ale někam je nenamontuješ !

User avatar
George Wills
Posts: 546
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
xr

Post by George Wills » Fri, 11. Aug 06, 12:21

StandaJunior wrote:unknown object můžou taky bejt zbraně ale někam je nenamontuješ !
To jsou zbraně Khaaků - Kyon beams a namontuješ je, ale jen na Khaacké lodě a na některé lodě z některých MODů. Jejich výhodou je, že pokud nejsi vyloženě levý, tak co výstřel, to zásah.

User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior » Sat, 12. Aug 06, 11:25

To jsem mluvil o :x3:
V X3 jsou to zbraně terranů myslím :gruebel:

RobertPrague
Posts: 8
Joined: Wed, 16. Aug 06, 00:59
x3

Post by RobertPrague » Wed, 16. Aug 06, 12:02

a jaky ukol si si udelal naposled omykron lykra byl konec pribehu jinak skus

http://argonopedia.ppcis.org/histmenu.p ... a380e3ed5b

776361535 zavolej mi

vice sem toho napsal na http://www.hypermax.cz/x2/feedback

jo a nevite kde pro kamose sezenu cestinu

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”