X2: Jak nainstalovat mobilni vrtnou soupravu ?

Moderator: DJ Die

Post Reply
plus
Posts: 11
Joined: Thu, 22. Dec 05, 18:28

X2: Jak nainstalovat mobilni vrtnou soupravu ?

Post by plus » Fri, 17. Feb 06, 16:21

Sorry za tento dotaz, ale nemohl jsem zde najit odpoved na vyse uvedenou otazku: Jak nainstalovat na svou lod mobilni vrtnou soupravu? Aktualne letam s lodi tridy XL (Argonsky Posel). Mobilni soupravu mam zakoupenou a kdyz zvolim polozku instalovat nabidne se mi menu "laserovych vezi". Mam tedy jenom jednu zadni streleckou pozici, nicmene nelze tam soupravu nainstalovat.
Nabizi se mi pouze dve volby: 1. nic :) 2. laserove delo gama (nebo tak nejak se to jmenuje).
Ve vybave mam i sberac rudy a ten se v poradku nainstaloval jako rozsirujici vybaveni.
Poradi nekdo?

Kovi
Posts: 115
Joined: Fri, 14. Jan 05, 21:34
x3

Mobilni vrtna souprava

Post by Kovi » Sat, 18. Feb 06, 08:16

Problem bude zrejme v tride XL. Mrkni se do tohohle fora, ktere obsahuje kompletni manual k mobilni tezbe, vcetne tipu, ktere lode jsou pro mobilni tezbu nejlepsi.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 18. Feb 06, 14:02

problem je ze Mercury(posel) nemuze mit vrtacku pofobne jako boronsky a piratsky transporter sezen si jiny od jine rasy
pokud chces vedet presne co ktera lod muze mit tak se podivej na http://argonopedia.ppcis.org/ships.php? ... 044ca599eb
kdyz kliknes na typ lodi tak tam mas popis vcetne mista kde se da koupit ceny zbrani a stitu ktere muze mit
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plus
Posts: 11
Joined: Thu, 22. Dec 05, 18:28

Post by plus » Sat, 18. Feb 06, 18:20

Diky obema za odpoved. Prostuduju a vyzkousim. Thx

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”