spaceflyes a system overide... jak na to ?

Moderator: DJ Die

Post Reply
User avatar
syk
Posts: 463
Joined: Mon, 6. Feb 06, 18:28

spaceflyes a system overide... jak na to ?

Post by syk » Mon, 6. Feb 06, 19:06

hoj lidi... mam dva dotazy
1. vi nekdo jak presne pouzivat "spaceflyes colector" ?
udejne je lze nalezt na asteroidech... nicmene u asteroidu jsem dost dlouho ruzne blbnul a nevidel ani masarku :evil:

2. vi nekdo jak pouzivat "system overide" ktery lze zakoupit u piratu ? udajne tim lze ziskat kontrolu nad cizi lodi... mno ale jsem zcela evidentne neumel, protoze fakt mi to nic nedela :(

vim ze to neni dulezite pro dohrani hry, presto bych to rad umel :twisted:

plz poradte... diky

User avatar
syk
Posts: 463
Joined: Mon, 6. Feb 06, 18:28

Post by syk » Mon, 6. Feb 06, 19:07

samozrejme se mi jedna o x3

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 8. Feb 06, 11:26

Spaceflies litaji ve vesmiru, musis hledat. Ale jsou nelegalni vsude krome Splitu a ja je nikdy nsbiral, protoze je to ztrata casu.

System override umozni, ze kdyz pilot vyskoci z lodi, muzes ji hned ovladat a nemusis vylezat ze sve a claimovat ji. Ale je nelegalni u vsech ras, takze na nic a ja ho nikdy nepouzil, skoda penez.

Ale tohle vsechno je v manualu, ktery jsi dostal s hrou a aktualizovany si ho muzes stahnout po zaregistrovani (teda pokud mas original, jinak smula). Tak se prosim zaregistruj.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

aarokh
Posts: 18
Joined: Wed, 1. Feb 06, 09:37

Post by aarokh » Wed, 8. Feb 06, 12:17

plynak wrote:Spaceflies litaji ve vesmiru, musis hledat. Ale jsou nelegalni vsude krome Splitu a ja je nikdy nsbiral, protoze je to ztrata casu.

System override umozni, ze kdyz pilot vyskoci z lodi, muzes ji hned ovladat a nemusis vylezat ze sve a claimovat ji. Ale je nelegalni u vsech ras, takze na nic a ja ho nikdy nepouzil, skoda penez.

Ale tohle vsechno je v manualu, ktery jsi dostal s hrou a aktualizovany si ho muzes stahnout po zaregistrovani (teda pokud mas original, jinak smula). Tak se prosim zaregistruj.
Na ty polétavý potvory sem narazil hodněkrát, akorát nevím jak ten jejich sběrač finguje. Musí se nějak zapínat, nebo je to automatický? Žádnou poletuchu sem totiž nikdy nesebral :(

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 8. Feb 06, 12:20

No tak to uz nevim, jak jsem psal, nikdy jsem to nepouzival. Zkus ji zamerit a neco udelat (ale fakt nevim co :( )

EDIT: Tak prave jsem se koukl do manualu a je to tam bile na modrem. Ale jelikoz nevim, zda mas original hry (pevne verim, ze mas), tak ti to sem nenapisu. Zaregistruj se a pokud tomu v manualu nerozumis, rad ti to prelozim.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

aarokh
Posts: 18
Joined: Wed, 1. Feb 06, 09:37

Post by aarokh » Wed, 8. Feb 06, 12:33

Tak já prohledám teda ten manuál. Snad se mě to podaří nějak přelouskat a hlavně pochopit :-) Si po práci doma udělám takový malý jazykový cvičení :)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 8. Feb 06, 19:34

no mouchy musis nejdriv omracit Ion Disruptorem a pak je muzes nabrat jako normalni budnu tzn otervit nakladovy prostor(o) a letet na ni...
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

aarokh
Posts: 18
Joined: Wed, 1. Feb 06, 09:37

Post by aarokh » Wed, 8. Feb 06, 19:41

DJ Die wrote:no mouchy musis nejdriv omracit Ion Disruptorem a pak je muzes nabrat jako normalni budnu tzn otervit nakladovy prostor(o) a letet na ni...
Aha, takže to se na to můžu vybodnout :-) Takhle si svůj roj nikdy nenachytám :-)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 8. Feb 06, 19:42

aarokh wrote:
DJ Die wrote:no mouchy musis nejdriv omracit Ion Disruptorem a pak je muzes nabrat jako normalni budnu tzn otervit nakladovy prostor(o) a letet na ni...
Aha, takže to se na to můžu vybodnout :-) Takhle si svůj roj nikdy nenachytám :-)
nemas na to lod nebo penize na IonD?
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

aarokh
Posts: 18
Joined: Wed, 1. Feb 06, 09:37

Post by aarokh » Wed, 8. Feb 06, 23:32

Loď s ionD mám, ale trpělivost asi mít nebudu :-)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 8. Feb 06, 23:45

aarokh wrote:Loď s ionD mám, ale trpělivost asi mít nebudu :-)
no ja jsem mel vetsinou Novu takze to nebyl problem kdykoliv kolem letel nejaky roj tak ZAAPPP a uz jsem sbiral ;)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
syk
Posts: 463
Joined: Mon, 6. Feb 06, 18:28

moc diky

Post by syk » Wed, 15. Feb 06, 18:01

moc diky za rady...
co se tyce hry samotne, verim ze si vystacim se zkusenosti kterou jsem ziskal pri hrani x1 a x2... nicmene jak ulovit masarku jsem nevedel, protoze jsem tyto veci nikdy nezkousel... prima rada je lepsi, nez cucet do manualu... to je vzdy az ta posledni moznost (alespon u me)

ten system overide jsem uz zjistil... nicmene
jeste jednou diky

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”