Offtopic:Star Wolves

Moderator: DJ Die

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Tue, 31. Jan 06, 16:04

Aha, no ja jsem ho zaregistroval az nekdy zari/rijen 2005, takze jsem netusil, ze sel predobjednat uz pred rokem :) Hele tak ty vezmes Parkana a ja Galciv 2 (zase to drazsi vyjde na mne :) a pak si dame vedet, co si o tech hrach myslime.

Ja se jenom modlim, aby EaW bylo opravdu takove, jak slibuji. Abych nedal hnedle patnact stovek za htu co dohraju za vikend, nebo za hru jako X3 (zabugovanou, kterou patche jeste zhorsi). Doufam v takove pokracovani Star Wars: Rebellion.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Tue, 31. Jan 06, 16:20

Tak fajn, dohodnuto... Na tomhle nemůžu prodělat... :D
V pokračování Star Wars: Rebellion vůbec nedoufám, mám dojem, že 200 planet tady rozhodně nebude, o přidělování admirálů, komandérů aj. taky nic nevím, management bude určitě zjednodušený atd. Přesto mi bude stačit polovina z původního hitu, až si totiž zvolím v bitvě flotil filmovou kameru, tak určitě zapomenu na okolní svět ... :twisted:
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 31. Jan 06, 23:14

plynak wrote:Co mas za zkusenosti s Parkanem 2? No ja uvazuju, zda po tech Empire at War a zaplaceni pojistky na auto mam vzit Parkana 2 ci ty Galciv 2. Spis se zatim klonim k tem Galciv. Ty budes brat oboje? To bys nam pak mohl poradit, co je lepcejsi :)

Jinak doufam, ze ty Star Wolves 2 vylepsi tak, jako vylepsili Space Rangers 2 oproti jednicce. V podstate to same, ale presto uplne jina hra. Takhle se maji delat pokracovani.
no ja bych zas tak moc nepredelaval bylop by to asi stejne jako predelavat Operaci Flashpoint tam taky neni moc co predelavat jen bych proste par veci dodelal a pridal nove technologie treba u SW2 bych chtel aby se dala kupovat i jina materska lod ta stara se mi moc nelibi i kdyz spatna neni ja bych radsi treba bitevni lod 8) :D tech 14 vezi a 15000 Hp totiz neni vubec spatne ;)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 1. Feb 06, 08:18

Mne se vcera povedlo dostat bitevni lod do hangaru pomoci toho scriptu. Logicky ale nesla vypustit ani presunout z te dolni obrazovky do obrazovky lodi.

No videl jsi rozdil mezi SR1 a SR2? Nemuzes to srovnavat s Falshpointem.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 1. Feb 06, 14:20

plynak wrote:Mne se vcera povedlo dostat bitevni lod do hangaru pomoci toho scriptu. Logicky ale nesla vypustit ani presunout z te dolni obrazovky do obrazovky lodi.

No videl jsi rozdil mezi SR1 a SR2? Nemuzes to srovnavat s Falshpointem.
ee to vim ze jde ale ja bych chtel aby se dala materska lod vymenit at uz treba za Stone Arrow nebo za bitevni lod jako stihacka mi staci Butcher a kdyz ho kryje ACE v Gunslingeru a jako podporu maji Astru v Tridentu tak je to hodne silna kombinace ;)
no ja to nesrovnavam ale jen rikam ze nektere hry se moc predelavat nemusi ja jsem SR1 nevidel takze nemuzu soudit s Flashpointem to srovnama protoze ze jeho pokracovani Armed Assault nekdo nazyva Flashpointem 1.5 protoze vyuziva skoro stejny jen trochu upraveny engine a ma lepsi grafiku tak by podle me stacilo upravit SW a pridat vice misi aby to nedopadlo jako The Fall ktere se upravuje uz vic jak 1.5 roku a porad se nevi kdyz vyjde anglicka verze jen protoze ze to chteli moc predelat.....
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 1. Feb 06, 14:27

Jo, jo, ja bych uvital treba mensi flotilku. Materskou lod + Stone Arrow. A mozna by neskodila i mensi nelinearnost. Treba mapa vesmiru, kde by se dalo volne letat a plnit krome pribehovych i nahodne generovane ukoly. Ale to bych asi uz chtel moc.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 1. Feb 06, 15:47

plynak wrote:Jo, jo, ja bych uvital treba mensi flotilku. Materskou lod + Stone Arrow. A mozna by neskodila i mensi nelinearnost. Treba mapa vesmiru, kde by se dalo volne letat a plnit krome pribehovych i nahodne generovane ukoly. Ale to bych asi uz chtel moc.
no ja bych flotilu az tak moc nepotreboval ale bylo by prijemne mit prave tu mapu vesmiru a moznost krome vyberu misi vybirat taky nahodne hrdiny a slozit si team podle vlastniho uvazeni v nejakem prewiev dokonce o necem podobnem byla rec tak uvidme jak SW2 dopadne a pokud tam opravdu pridaji nelinearni pribeh tak je to podle me kandidat na scifi hru roku :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 1. Feb 06, 15:53

No se prave nelibilo, ze ke konci hry (s MODem i bez nej) mam ze stihacek überlodky, ktere sejmou i alienskou bitevni lod. Prave pro to bych uvital slabsi stihacky a moznost nejakych tech korvet ci krizniku. Ale uvidime, co z toho vyleze.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Wed, 1. Feb 06, 16:04

plynak wrote:Jo, jo, ja bych uvital treba mensi flotilku. Materskou lod + Stone Arrow. A mozna by neskodila i mensi nelinearnost. Treba mapa vesmiru, kde by se dalo volne letat a plnit krome pribehovych i nahodne generovane ukoly. Ale to bych asi uz chtel moc.
V nelineárnost druhého dílu pevně doufám, ten Tvůj popis by se mi moc zamlouval...Jinak, netvrdil si, že si spíše vlk samotář...? K Tobě mi spíše sedí extra nabušená loď s jedním pilotním místem... :D
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 1. Feb 06, 16:09

No jo, jedna extra nabusena bitevni lodka a bylo by :o)

Je fakt ze ted kdyz mam 6 charakteru tak uz je to docela neprehledne. Zacatek se dvema je fajn.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Wed, 1. Feb 06, 16:29

Teď mi od mého poskytovatele ADSL přišla naprosto neskutečná zpráva, ZDARMA všem zákazníkům zvyšují rychlost připojení...U mě to je z původního 512/128 na 2048/256...!!!!!!! :o
Jinak už se podle gameexpresu blíží vydání Parkan 2., datum mají 6.2.06...
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 1. Feb 06, 16:58

plynak wrote:No se prave nelibilo, ze ke konci hry (s MODem i bez nej) mam ze stihacek überlodky, ktere sejmou i alienskou bitevni lod. Prave pro to bych uvital slabsi stihacky a moznost nejakych tech korvet ci krizniku. Ale uvidime, co z toho vyleze.
no me se prave libilo kdyz stihac sunda bez vetsich problemu velkou lod ala Freespace tam se taky bitevni lod bet podpory stihacek(nebo par Aeoulusu :twisted: ) tezkou ubranila je fakt ze tam je to celkem prehnane ale to je proste kompenzace za to ze zadne lode nestavis
ke korvetam Butcher a Cavalier jsou korvety ale je fakt ze materska lod neni zrovna kriznik(no co taky muzes chtit po prestavene nakladni ze? ) ale Stone Arrow se mi moc silna na kriznik nezdala
ale zase ovladat bitevni lod by me nebavilo to neni pro me ja si radsi vlezu do neceho mensiho tezce obrneneho a opancerovaneho jako je treba Osprey nebo Butcher to je teprve zabava a taky mam rad kdyz mi nekdo kryje zada a ja si muzu pekne usmazit svuj cil :D
no nechame se prekvapit s cim na nas v SW2 vyrukuji
to GiordannoG: hmm to se mas nechces si to vymenit ja mam jen 1024/256 :(
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Thu, 2. Feb 06, 08:54

to Giordanno: No to ses probudil brzo, uz mesic se mluvi o tom, ze se bude ADSL navysovat :) Mne taky maji dat z 512/128 na 2048/256, ale zatim to nefunguje a spousta lidi je nastvana. Mne je to zatim celkem sumak. Horsi je, ze predelaji FUP a nevim, zda se do nej vejdu ci ne.

Dej pak vedet, zda ten Parkan 2 stoji za to. A prosim objektivne s ohledem na nas s nizsimi rozpocty. Diiik.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Thu, 2. Feb 06, 11:34

plynak wrote:to Giordanno: No to ses probudil brzo, uz mesic se mluvi o tom, ze se bude ADSL navysovat :) Mne taky maji dat z 512/128 na 2048/256, ale zatim to nefunguje a spousta lidi je nastvana. Mne je to zatim celkem sumak. Horsi je, ze predelaji FUP a nevim, zda se do nej vejdu ci ne.

Dej pak vedet, zda ten Parkan 2 stoji za to. A prosim objektivne s ohledem na nas s nizsimi rozpocty. Diiik.
No jo, člověk je pořád v práci a nemá ani čas na sledování zásadnějších věcí... :oops: Ve zprávě bylo i časové rozmezí, navyšování bude probíhat postupně od 1.2. do 20.6.2006... :wink:
Neboj, já jsem jako "zanícený" space pilot a stratég vždy objektivní...I když někdy, no nebudem to rozebírat... :D
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Thu, 2. Feb 06, 11:51

O.K. Diky. Ja uz se nemuzu dockat Empire at War. Tesim se jak maly Jarda. Bohuzel kdykoliv jsem se takhle tesil, tak ta hra byla ptakovina, nebo nedodelana (Master of Orion 3, X3....).
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”